Bartek Jędrzejak z DDTVN upokorzył Kubę Wojewódzkiego

i

Autor: AKPA Bartek Jędrzejak z DDTVN upokorzył Kubę Wojewódzkiego

Prezenter DDTVN UPOKORZYŁ Wojewódzkiego na oczach całej Polski! Tak gigantycznej afery nie było już dawno!

2021-09-09 14:12

Bartek Jędrzejak nieoczekiwanie odniósł się do poniedziałkowej wizyty Wojewódzkiego w studio DDTVN. Nie pozostawił na nim suchej nitki i wprost nazwał go błaznem. Ale to dopiero początek ostrych słów godzących w dobre imię samozwańczego króla TVN. Jędrzejak powiedział między innymi, jak ma wyglądać jego praca i totalnie go skompromitował! Wygląda na to, że to początek gigantycznej afery, bo takiego upokorzenia Wojewódzki z pewnością mu nie odpuści!

Wizyta Wojewódzkiego w studio DDTVN odbiła się szerokim echem w mediach. Dziennikarza ostro poniosło na wizji: po chamsku traktował prowadzących i ostro skrytykował Małgorzatę Roznek i Kasię Cichopek. Tuż po rozmowie z Wojewódzkim Barek Jędrzejak zapowiadał pogodę. Dokładnie słyszał przez słuchawkę wszystkie słowa wypowiedziane w studio. 

Godzinę przed tym, jak Kuba Wojewódzki oświadczył, że odchodzi z telewizji TVN, prezenter w ostrych słowach odniósł się do zachowania starszego kolegi z pracy. Do swojego obszernego wpisu, na który zareagowały już tysiące osób, dołączył zdjęcie, na którym Wojewódzki wystawia dwa środkowe palce.

Bartek Jędrzejak z DDTVN upokorzył Wojewódzkiego. Jest afera!

- Zastanawiałem się, czy zabrać głos w dyskusji. Dlaczego nie? Mamy wolność słowa - zaczyna swój wpis Bartek Jędrzejak. - Poza tym pytacie i dziwicie się, że milczę. Widzieliście wyraz mojej twarzy zaraz po… Ostatnio głośno w mediach o wizycie Kuby Wojewódzkiego w "Dzień dobry TVN". "Król TVN" został zaproszony z okazji 20-lecia swojego show "Wojewódzki". Nie musiał być, ale pracujemy w jednej stacji, więc dlaczego nie powiedzieć, że "kumpel" odniósł sukces i świętować razem - pisze prezenter.

NIE PRZEGAP: Edyta Górniak wypięła się na ciężko chorą matkę?! Zapłakana kobieta wyznała, że żyje bardzo skromnie!

Następnie odniósł się do zachowania Kuby, zarówno w stosunku do prowadzących, jak i innych pracowników stacji.

- Określenie "kumpel" po tej rozmowie zmienia znaczenie. Kuba niegrzecznie, nieelegancko i po chamsku potraktował prezenterów programu @annakalczynskam & #andrzejsołtysik. Wyśmiał DDTVN. Padło wiele zarzutów. Promowanie w programie nieznaczących ludzi, celebrytów i miernot. To między innymi powód, dlaczego od lat odmawia zaproszeń do programu. To jego protest przeciw tandecie w DDTVN - pisze Bartek Jędrzejak.

Następnie prezenter wytknął mu wiek i zarzucił, że ma problemy z pamięcią.

- Nie wiem, czy to wiek, czy atmosfera studia tak wpłynęły na gościa, ale stracił pamięć. Może warto zacząć zażywać lecytynę w dużych dawkach - radzi starszemu koledze.

W dalszej części wytyka mu hipokryzję podając jej przyklady.

- Nie kto inny tylko "Król TVN" zaczynał swoją TV karierę w jednym z programów muzycznych waląc pięścią w stół i krzycząc: "Rzygam jak słyszę tę piosenkę". Zapomniał, że u siebie w programie, na kanapach ma cały łańcuszek celebrytów od Natalii Siwiec przez youtuberów, instagramerów, kończąc na aktorach komercyjnych seriali - pisze prezenter DDTVN. 

- Poza tym jak powiedział „ Nic nie musi i telewizja go nie trzyma”. To może, po 20 latach warto zejść ze sceny niepokonanym - kontynuuje.

NIE PRZEGAP: To może być koniec Kuby Wojewódzkiego w TVN! Edward Miszczak wezwał go na dywanik!

W dalszej części nazywa Kubę "błaznem" i ujawnia, że wszystko, co mówi w swoim programie, to teksty napisane przez sztab copywriterów. 

- Bardzo blisko Króla jest Błazen. Od lat ten sam Błazen TVN, te same teksty, ten sam styl. Cały zespół copywriterów i słuchawka w uchu z podpowiedziami, żartami i puentami. Nic się nie zmienia. Powiało nudą - pisze Jędrzejak.

Na zakończenie dodaje:

- Tak bardzo na serio, to przykro mi, że Kuba się tak zachował. Zaraz po tej rozmowie była pogoda. Wszystko słyszałem "w uchu". Moja mina w pierwszych zdaniach powiedziała wszystko. Jeśli to była zaplanowana promocja, modny czarny PR i po prostu, żeby się mówiło to zadanie zostało wykonane. Jeśli taki był plan, to przepraszam za to, co napisałem, zwracam honor, podziwiam. Stwierdzenie "kumpel" wraca do gry - pisze Jędrzejak.

Zgadzacie się z nim? Oddajcie swój głos w ankiecie niżej i sprawdźcie, co myślą na ten temat inni.

NIE PRZEGAP: Wojewódzki znika z TVN? Miszczak mocno o prowokacji! Co tam się wyrabia?! 

Sonda
Czy Jędrzejak słusznie podsumował Wojewódzkiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany