Żenada panie Bartku, aktor rozkręcił grubą aferę! Teraz składa broń. Jest komentarz!

i

Autor: AKPA

"Żenada panie Bartku", aktor rozkręcił grubą aferę! Teraz składa broń. Jest komentarz!

2021-03-08 13:39

Bartosz Kasprzykowski zapoczątkował kolejną aferę w show-biznesie. Jego żona, Tamara Arciuch, wystąpiła w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kasprzykowskiemu nie spodobała się opinia jurorki Katarzyny Skrzyneckiej, więc publicznie ją skrytykował. Afera zaczęła się rozkręcać, do dyskusji przyłączyły się kolejne gwiazdy. Są mocne wypowiedzi. Aktor w końcu okazał skruchę, ale nie przyszło mu to łatwo. Sami zobaczcie, jak skomentował sprawę.

Bartosz Kasprzykowski wspierał żonę w jej debiucie w programie Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Tamara Arciuch wcieliła się w Annę German. Wydawało się, że swoim wykonaniem oczarowała jury.  Katarzyna Skrzynecka skomentowała: Jako aktorce powierzają tobie rolę takich bardzo charakternych kobiet, a ty mi się zawsze kojarzysz właśnie z kobietą, która jest taka pełna wdzięku, która potrafi być bardzo subtelna. Jednak przyznała Arciuch tylko cztery punkty. To zadziałało na Kasprzykowskiego jak płachta na byka! Aktor skomentował zdjęcie żony i dał odczuć, że ocena była niesprawiedliwa, a Skrzynecka nie nadaje się na jurora. Przypomnijmy, że Kasprzykowski również zasiadał przy stole sędziowskim. 

ZOBACZ: Pechowe rozpoczęcie programu. Agnieszka Woźniak-Starak miała WYPADEK! "Nasza delikatna Agusia"

@katarzyna_skrzynecka_official nie poznała się na tym, ale po kilku latach zasiadania w tym jury, nie dziwi mnie to ani trochę. Może czas odświeżyć to grono - napisał Bartek Kasprzykowski na swoim Instagramie.

Edyta Herbuś ma na palcu pierścionek zaręczynowy. Mówi o szczęściu, dzieciach i swoim biznesie

ZOBACZ: Gwiazda TVN w objęciach brodatego przystojniaka! Wszystko się nagrało! Co na to jej mąż?!

SPRAWDŹ: Ta wiadomość zwali Was z nóg! Marcin Miller z "Boys" udziela prywatnych pożyczek?

Bartosz Kasprzykowski usłyszał gorzkie słowa na swój temat. Inne gwiazdy i fani nie pozostali bierni na jego wypowiedź o Skrzyneckiej. Zareagowała m. in. Ola Szwed, która pogratulowała Arciuch występu, a jej mężowi dosadnie napisała, co o nim myśli: - Czy Ty się aby na pewno dobrze czujesz? Może lewa noga o poranku weszła za bardzo? Internauci powtarzają w komentarzach, że zachowanie aktora było żenujące. Kasprzykowski postanowił zakończyć sprawę:

NIE PRZEGAP: Marzena Rogalska leżała w łóżku, gdy zaskoczył ją fan! Ten poranek zapamięta na długo [ZDJĘCIE]

- Cóż... wielu z Państwa ma rację. Nie powinienem porywać się na szczerość tutaj, to przyznaję. Instagram to nie miejsce na wyrażanie mojej opinii (...) Zapewniam, że swoją szczerość ograniczę. Czas na instauśmiech. Wszystkich urażonych przepraszam. Wszystkie opinie na swój temat przeczytałem. Dziękuję. Szanuję. Macie Państwo prawo do szczerego wyrażania opinii. Najwidoczniej.

Żenada panie Bartku, aktor rozkręcił grubą aferę! Teraz składa broń. Jest komentarz!

i

Autor: Instagram
Nasi Partnerzy polecają