Basia Kurdej-Szatan o krok od tragedii. Tylko mąż może jej pomóc

2021-10-27 4:57
Barbara Kurdej-Szatan. Przegra bez męża!
Autor: MACIEJ ZAWADA / POLSAT Barbara Kurdej-Szatan słabo sobie radzi w show TTBZ

Nie tak to miało wyglądać! Kiedy ogłoszono nazwiska gwiazd 15. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, Basia Kurdej-Szatan (36 l.) wydawała się niemal pewnym faworytem do zwycięstwa. Nie dość, że jest piękna, to jeszcze jest uznaną aktorką, prezenterką i piosenkarką. Show Polsatu powinna wygrać w cuglach. A jednak wypada blado. Ma jednak pomysł, aby odwrócić złą passę. Tylko mąż Rafał (33 l.) może jej pomóc.

Za nami siedem odcinków „Twoja twarz brzmi znajomo”, za dwa tygodnie poznamy zwycięzcę. A tymczasem nasza Basia zajmuje dopiero czwarte miejsce, a być może i je straci, bo po piętach depcze jej Paulina Sykut-Jeżyna (40 l.). Gwiazda „M jak miłość” jako jedyna w tej edycji nie wygrała jeszcze ani jednego odcinka. Gorączkowo szuka zatem pomocy, aby odmienić swój los. Oczywiście najbardziej może liczyć na swojego męża. Poznaliśmy kulisy show.

– Rafał był bliski wygranej w 10. edycji. Wypadł świetnie. Dlatego Basia poprosiła go o wsparcie w przygotowaniach, bo sobie nie radzi – zdradza nam osoba z produkcji.

W następnym odcinku skorzysta z opcji „zaproś przyjaciela”. I jeśli mąż jej nie pomoże, nie ma szans na czołową trójkę.

Piotr Wątroba: Najprzystojniejszy serialowy ksiądz ma żonę!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE