Terentiew uratuje Kurdej-Szatan?

i

Autor: Podlewski/Akpa, Mieszko Piętka/Akpa Terentiew uratuje Kurdej-Szatan?

Basia Kurdej-Szatan dostanie NOWY PROGRAM w telewizji? Totalne zaskoczenie!

2021-12-06 5:50

Basia Kurdej-Szatan (36 l.) porządnie narozrabiała jednym wulgarnym wpisem o Straży Granicznej i do dziś ponosi za to konsekwencje. Okazuje się jednak, że aktorka najwyraźniej spadnie na cztery łapy. Jak udało nam się dowiedzieć, rękę do Basi wyciągnęła caryca telewizji – Nina Terentiew (75 l.). Plotka głosi, że dyrektor programowa Polsatu szykuje już dla niej nowy program. Znamy szczegóły!

Wydawać się mogło, że z jej karierą będzie już tylko coraz gorzej. Po swoich skandalicznych słowach na temat polskiej Straży Granicznej na Basię Kurdej-Szatan spadły dotkliwe konsekwencje. Jacek Kurski (55 l.) od razu podziękował jej za współpracę, informując, że gwiazdy „M jak miłość” nie zobaczymy już więcej na antenie TVP. W dodatku ludzie zaczęli domagać się usunięcia Basi ze słynnych reklam telefonii komórkowej.

NIE PRZEGAP: Basia Kurdej-Szatan przyznała się do alkoholu i brania narkotyków. Huczne imprezy z gwiazdą

Jak jednak dowiedział się „Super Express”, znalazły się osoby przychylne aktorce. I to bardzo wysoko postawione. Jak ustaliliśmy, plan na wykorzystanie zamieszania wokół Kurdej-Szatan ma sama Nina Terentiew.

ZOBACZ TAKŻE: Basia Kurdej-Szatan uciekała ze szkoły, by uprawiać seks. Intymne szczegóły

„Caryca” od początku bardzo lubiła Basię i zabiegała o jej udział w programach Polsatu. Aktorka zresztą świetnie spisała się zarówno w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie zajęła drugie miejsce, oraz w „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym również dotarła do ścisłego finału. Dlatego Terentiew postanowiła dać Basi szansę i zaproponować jej pracę.

– Wiosną Kurdej-Szatan ma poprowadzić zupełnie nowy program rozrywkowy w Polsacie. Format nie jest jeszcze dokładnie znany, ale na korytarzach stacji mówi się, że będzie to show z udziałem gwiazd i celebrytów, a Basia będzie jego gospodynią – zdradza nasz informator.

Będziecie oglądać?

Sonda
Czy jest Ci przykro, że Kurdej-Szatan wyleciała z TVP?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE