Basia Kurdej-Szatan jeździ jak szatan! Tak łamie przepisy [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2022-05-16 4:50
Szatan nie kierowca - Basia Kurdej Szatan za kierownicą
Autor: paps/Akpa Szatan nie kierowca - Basia Kurdej Szatan za kierownicą

Basia Kurdej-Szatan (36 l.) to kolejna gwiazda, która jeździ jak pirat. Przemierzając swoim Jaguarem ruchliwe ulice Warszawy, wpakowała się ostatnio na buspas, a później przejechała linię ciągłą. A za to grozi mandat! Zobaczcie zdjęcia z rajdu Basi Kurdej-Szatan.

Basia Kurdej-Szatan jeździ niebieskim Jaguarem. Ostatnio pędziła Alejami Jerozolimskimi w stronę Dworca Zachodniego. Na tym odcinku drogi jest zawsze duży ruch. Basia przez jakiś czas jechała buspasem, który owszem, jest pustawy, ale po to, aby komunikacja miejska mogła sprawnie przewozić pasażerów. Była gwiazda „M jak miłość” nie zważała jednak na to. Ba, gdy miejski autobus zatrzymał się na przystanku, aktorka koniecznie chciała jechać dalej.

ZOBACZ TAKŻE: Ile kosztuje Jaguar Basi Kurdej-Szatan? Sprawdziliśmy, jak zdrożał przez lata

Ale tu pojawił się problem. W tę samą stronę co ona jechało wiele aut, więc aktorka musiała „wprosić się” na sąsiedni pas. I to jeszcze przekraczając linię ciągłą. Dobrze, że na miejscu nie było policji, bo za taki wyczyn można dostać mandat w wysokości 100 zł!

Na szczęście Basia Kurdej-Szatan nie spowodowała żadnego zagrożenia, a na przyszłość z pewnością będzie bardziej uważać. 

Zobaczcie w naszej galerii, jak jeździ Basia:

Basia Kurdej-Szatan jako Beyonce! TEN WYSTĘP TO SZTOS!
Sonda
Lubisz Basię Kurdej-Szatan?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE