Tak mieszka Basia Kurdej-Szatan

i

Autor: Instagram Tak mieszka Basia Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan pokazała swoje mieszkanie za 2,5 mln. Złoty kran i marmury [ZDJECIA]

2022-06-28 5:00

Basia Kurdej-Szatan (36 l.) i jej mąż zamienili domek pod Warszawą na nowoczesny apartament w sercu stolicy. I choć aktorka nie przepada za staniem przy garach, największe wrażenie robi właśnie jej kuchnia – są tu złoty kran, marmury na ścianach, ponadczasowe meble i drogie sprzęty kuchenne. Jednym słowem – na bogato!

Basia Kurdej-Szatan i jej mąż dokonali nietypowego wyboru. Podczas gdy większość gwiazd ucieka z miasta, by znaleźć spokój na przedmieściach lub nawet na wsi, oni przeprowadzili się ze swojego domu pod Warszawą do centrum miasta.

 – Przeprowadzka to był pomysł Rafała, ale postawiłam jeden warunek: nowe mieszkanie nie może być mniejsze niż nasz dom i obowiązkowo musi mieć piękny widok. Mąż spełnił moje marzenia – cieszyła się Basia, gdy poinformowała o nowym mieszkaniu.

NIE PRZEGAP: Tak mieszka Edyta Górniak w Zakopanem! Willa z trzema piętrami, tarasy i ogrody. TYLKO U NAS

Jak mieszka Basia Kurdej-Szatan?

Apartament kosztował aż 2,5 mln zł, a jego metraż powiększa ogromny taras, na którym ostatnio Basia wraz córką sprawiły sobie własny zielnik. Ale my przyjrzeliśmy się kuchni, którą w sieci pochwaliła się firma odpowiedzialna za jej projekt i realizację. Pomieszczenie jest otwarte na salon, na środku stanęła wygodna wyspa. Na ścianach widać modne ostatnio płytki z marmuru, a kran jest złoty. Lodówka jest wbudowana w szafę, a reszta nowoczesnych sprzętów stoi na widoku. To miks stylu nowoczesnego i glamour. Ściany są szare, a podłogi w reszcie mieszkania drewniane.

Trzeba przyznać, że kuchnia gwiazd robi wrażenie. Aż chciałoby się zobaczyć resztę mieszkania!

Zobaczcie w naszej galerii, jak mieszka Basia Kurdej-Szatan. Ładnie?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE