Ale wymyślił!

Cała Polska usłyszała, jak mąż mówi do Basi Kurdej-Szatan! Zwierzęce przezwisko

2023-09-16 14:38

Basia Kurdej-Szatan swoją wielką karierę rozpoczęła dość nietypowo - od udziału reklamie jednej z sieci telefonii komórkowej. Uroczą blondynkę szybko pokochały miliony Polaków. Serce aktorki skradł za to Rafał Szatan i to z nim Basia, która później stała się gwiazdą serialu "M jak miłość", wzięła ślub. Teraz cała Polska usłyszała, jak mąż mówi do Basi Kurdej-Szatan! Z czułością używa on zwierzęcego przezwiska. Ale wymyślił!

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan - oświadczyny, ślub w ciąży i wesele

Barbara Kurdej-Szatan powiedziała "tak" Rafałowi w 2011 roku. Aktorka była wtedy już w ciąży, dlatego wesele zostało przeniesione na inny termin. Gwiazda "M jak miłość" wcześniej przez siedem lat żyła w nieformalnym związku z Łukaszem Jóźwiakiem. Z Rafałem Szatanem aktorka postanowiła jednak szybko sformalizować swoją relację. Mężczyzna był bardzo zdeterminowany. Oświadczył się Basi Kurdej-Szatan podczas wypadu na narty do Czech. - Pamiętam, że po tym, jak się oświadczył, zaczęliśmy się śmiać i w tych kaskach i kombinezonach leżeliśmy na śniegu przez jakieś pół godziny. A w drodze powrotnej do Opola Rafał kupił bukiety kwiatów dla mojej mamy i babci. To spotkanie z rodzicami było dla niego bardziej stresujące niż same oświadczyny  - wspominała Barbara Kurdej-Szatan cytowana przez portal Fakt.pl

Basia Kurdej-Szatan ma zwierzęce przezwisko. Rafał Szatan woła do niej uroczo

Dziś małżonkowie są już 12 lat po ślubie i mają dwójkę dzieci: Hanię (11 l.) i Henryka, który na świat przyszedł przed trzema laty. Rafał Szatan, który jest o trzy lata młodszy od Basi, także stał się istotnym elementem polskiego show-biznesu. Do tego imponuje swoją sylwetką - jego mięśnie budzą zazdrość innych panów i podziw u kobiet. Barbara Kurdej-Szatan to prawdziwa szczęściara. Generalnie małżeństwo Basi i Rafała należy do udanych. Dowodem na to może być choćby to, jak Rafał Szatan zwraca się do żony. Właśnie usłyszała to cała Polska, bo na otwartym profilu na Instagramie - przy okazji reklamowania pewnego produkty - słuchać, jak mąż nazywa Basię Kurdej-Szatan "dzióbkiem", czyli postawił na sprawdzone zwierzęce przezwisko. Uroczo.

W naszej galerii prezentujemy, jak mieszka Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem Szatanem i dziećmi

Basia Kurdej-Szatan szczerze o zdradzie. Czy można ją wybaczyć?