Beata Kozidrak. Zgarnie milion

i

Autor: AKPA

Beata Kozidrak zarobi w tym roku krocie! A nie chce zapłacić 70 tys. za pijacki rajd

2022-05-19 4:40

Beata Kozidrak (62 l.) została już skazana za jazdę po pijaku, ale jej mecenas uważa, że kara jest zbyt wysoka. Zapowiada apelację, aby Beata nie musiała płacić aż 70 tys. zł. Wywalczył jednak dla niej brak ograniczenia wolności, dzięki czemu Beata wyrusza w światową trasę koncertową, na której zarobi krocie!

Na początku maja Beata Kozidrak usłyszała wyrok za swój zeszłoroczny rajd na podwójnym gazie. Została ukarana grzywną. Grzywna i opłata na cele społeczne wyniosła łącznie 70 tys. zł. Do tego zakaz prowadzenia pojazdów na okres pięciu lat i pokrycie pełnych kosztów postępowania. Obrońca gwiazdy zaraz po rozprawie cieszył się, że (zgodnie z tym, o co wnioskowali) wolność piosenkarki nie została ograniczona. Ale kwotę, którą musi zapłacić, ocenił jako zbyt wysoką.

– Różnimy się (z sądem – red.) co do wysokości kwoty – powiedział mec. Maciej Żbikowski i miał dodać, że nie wyklucza odwołania się od wyroku.

Jak udało nam się ustalić, obrońcy gwiazdy wystąpili do sądu o uzasadnienie wyroku, a to oznacza, że poczynili już pierwsze kroki w celu odwołania się. Tymczasem Beata Kozidrak, która przed sądem zeznała, że zarabia tylko 10 tys. zł miesięcznie, wyrusza w trasę koncertową nie tylko po Polsce – zawita też do Wielkiej Brytanii i Ameryki! Na oficjalnej stronie Beaty ogłoszono już aż 23 jej koncerty, które odbędą się w tym roku.

NIE PRZEGAP: Tak Beata Kozidrak wygląda poza sceną. Unikalne ZDJĘCIA! Przyłapali ją z ciężarną córką

Nie od dziś wiadomo, że gwiazda rocka jest jedną z najlepiej opłacanych artystek – za koncert z zespołem Bajm już od kilku lat liczy sobie aż 60 tys. zł. Razem z zespołem zarobi więc prawie 1 400 000 zł na samych tegorocznych koncertach. Większość tych pieniędzy przypada właśnie Beacie. Przypomnijmy, że wykazując swoje niespełna roczne straty w okresie pandemii, zespół Bajm dostał od państwa dotację wysokości 613 tys. zł, a sama Beata ubiegała się i dostała aż 750 tys. zł.

Ale 70 tys. zł to wciąż dla niej dużo…

Zobacz wideo z rozprawy, na której skazano Beatę Kozidrak!

Beata Kozidrak usłyszała wyrok. Artystka wygłosiła też oświadczenie
Sonda
Uważasz, że wyrok w sprawie Beaty Kozidrak jest adekwatny do tego co zrobiła?