Beata Tyszkiewicz już nigdy nie wróci. Wiadomo, co się z nią teraz dzieje

i

Autor: AKPA Beata Tyszkiewicz już nigdy nie wróci. Wiadomo, co się z nią teraz dzieje

Beata Tyszkiewicz już nigdy nie wróci. Wiadomo, co się z nią teraz dzieje

2022-06-30 12:55

Beata Tyszkiewicz (84 l.) w maju 2017 roku przeszła rozległy zawał mięśnia sercowego. To wtedy zdecydowała się zniknąć z mediów i zadbać o swoje zdrowie. Od tego czasu wielokrotnie pytano ją o powrót do show-biznesu. Jednak aktorka konsekwentnie odpowiada, że już nigdy nie wróci i unika rozmów z dziennikarzami. Okazuje się, że wciąż utrzymuje kontakt i często rozmawia z Iwoną Pavlović, która zdradziła, co się z nią teraz dzieje.

Przed nami kolejna edycja "Tańca z gwiazdami", a Super Express jako pierwszy ujawnił ostatnio listę uczestników. W jury ponownie zasiądzie Iwona Pavlović, która dość często kłóciła się Beatą Tyszkiewicz, gdy ta zasiadała obok niej w fotelu. Teraz tancerka udzieliła wywiadu Pomponikowi, w którym przyznała, że mimo wielu sprzeczek, darzą się ogromną sympatią. Zapewnia też, że ich utarczki nie były reżyserowane.

- Beata na taką reżyserię by się nie zgodziła. Ona jest spontaniczna, naturalna, jak ma ochotę coś powiedzieć, to po prostu to mówi, a że jest osobą bardzo inteligentną, bystrą i czujną, to w danym momencie, w danej sytuacji potrafi coś wyciągnąć z rękawa i powiedzieć. To oczywiście skutkowało tym, że się kłóciłyśmy, bo się z nią nie zgadzałam - tłumaczy dziennikarzowi.

Przyznała też, że jest w stałym kontakcie telefonicznym z Beatą Tyszkiewicz. Na pytanie dziennikarza, co słychać u największej polskiej damy, odpowiedziała:

- Po to Beatka zniknęła z mediów, żeby na te tematy z nią nie rozmawiać. Ani z nikim innym. Ma się dobrze.

Ostatnio do mediów docierały pogłoski o mieszkaniowym dramacie Beaty Tyszkiewicz. Nad aktorką pojawiło się zagrożenie utraty ukochanego mieszkania. O szczegółach przeczytacie w artykule: Dramat mieszkaniowy Beaty Tyszkiewicz. Aktorka może stracić dach nad głową

Sonda
Tęsknisz za Beatą Tyszkiewicz w "Tańcu z Gwiazdami"?
Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Taniec z Gwiazdami bez Terrazzino i Tyszkiewicz. Lista uczestników.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE