Blanka Tichoruk to nowa twarz TVP. Kim jest nowa pogodynka? Opowiedziała o sobie!

i

Autor: Blanka Tichoruk/Instagram

Blanka Tichoruk to nowa twarz TVP. Kim jest pogodynka? Opowiedziała o sobie!

2022-06-28 22:08

Blanka Tichoruk (23 l.), była Miss Polski Nastolatek, zadebiutowała w roli pogodynki na antenie TVP. Nowa gwiazda stacji wyraźnie cieszyła się z udziału w wymarzonym "Pytaniu na śniadanie". Jak tłumaczyła, już od dziecka marzyła o karierze w telewizji. Co jeszcze zdradziła na swój temat? Więcej poniżej!

Blanka Tichoruk zadebiutowała w "Pytaniu na śniadanie". Prezenterka opowiedziała o sobie!

Pochodząca z Lublina Blanka Tichoruk, zanim rozpoczęła pracę w TVP, brała udział w konkursach piękności. Zdobyła nawet tytuł Miss Polski Nastolatek! Nowa prezenterka pogody zadebiutowała w "Pytaniu na śniadanie", przy okazji opowiadając trochę o sobie. 

Pogodynka, która poza pracą w stacji zajmuje się również byciem stylistką i modelką, miała od zawsze marzyć o karierze w telewizji. Przygotowywała się do tego już od wczesnego dzieciństwa, biorąc udział w konkursach recytatorskich. 

Zanim zaproponowano jej rolę prezenterki pogody w programie "Pytanie na śniadanie", współpracowała z TVP Info jako reporterka. Ukończyła studia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Czy zostanie nową gwiazdą TVP? Tak cieszyła się z debiutu w telewizji śniadaniowej! "Ja myślę, że gdyby każdy z was mógł tutaj przyjść i zobaczyć, co tu się dzieje, ile tutaj ludzi jest, ile tu osób pracuje i jaką to wytwarza niesamowitą energię, to nie mam w ogóle innej odpowiedzi — to jest moje marzenie. Ten program jest wspaniały" - zwierzała się u boku Aleksandra Sikory.

Z kim Kasia Cichopek poprowadzi swój nowy program na antenie TVP Kobieta? Pokazała nowego partnera! Więcej szczegółów w naszej galerii zdjęć poniżej.

Krzysiek Sokołowski w Esce Rock o najnowszym singlu Nocnego Kochanka. Nago na hulajnodze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE