Bogdan Kalus żyje w stresie. Kolejną dobę czeka na wyniki COVID-19

2020-10-12 5:33
Bogdan Kalus uwięziony w domu
Autor: Marek Zieliński Bogdan Kalus uwięziony w domu

Bogdan Kalus (55 l.) miał ogromne szanse na wygraną „Tańca z gwiazdami”. Gwiazdor „Rancza” zbierał wysokie noty. Niestety, podczas piątkowego odcinka tanecznego show zabrakło go na parkiecie. Wszystko przez to, że może być zakażony COVID-19. – Czekam na wyniki testu – mówi „Super Expressowi” wyraźnie zaniepokojony. Jak na razie, nie wiadomo, czy jeszcze zatańczy.

Piątkowy wieczór był koszmarem dla aktora. Gdy inni uczestnicy tanecznego programu wywijali na parkiecie, on jak na szpilkach siedział w domu. Jedyne, co mógł robić, to dreptać nogami i wystawiać noty jak Iwona Pavlović (58 l.). Dziś zapewne pan Bogdan pojawiłby się na kolejnych treningach. Ale niestety, musi siedzieć w domu na kwarantannie i czekać na wyniki testu na koronawirusa. I choć powinien go otrzymać po 24 godzinach, nadal nie wie, czy jest zakażony.

Ciągle nie mam wyniku. Co ja mam na to poradzić, że taki mamy system w kraju – żali się „Super Expressowi”.

Gwiazdor „Rancza” czuje się dobrze. Nie ma żadnych objawów. Ma nadzieję, że jest zdrowy i uda mu się wrócić na parkiet. Na razie nie wiadomo jednak, co przewiduje regulamin „Tańca z gwiazdami”.

Nawet jeśli wynik będzie ujemny, nie wiem, czy będę mógł wrócić. Bardzo bym chciał, ale nie dostałem żadnych informacji od produkcji – mówi nam.

Zobacz: Koronawirus sparaliżował "Taniec z gwiazdami". Wielkie gwiazdy ZAKAŻONE? Nowe fakty

W ostatnim odcinku na parkiecie zabrakło nie tylko pana Bogdana. Nie było też jego tanecznej partnerki Lenki Klimentowej (31 l.) oraz Jana Klimenta (46 l.). Jak udało nam się ustalić, u tancerki wynik wyszedł ujemny. Natomiast Jan dalej przebywa na kwarantannie. Do programu już nie wróci, ponieważ w piątek odpadła jego partnerka Anna Karwan (34 l.).

Bogdan Kalus: Miałem zawał, ale tańczę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE