Bolesna strata w świecie disco-polo. Zespół Daj to Głośniej żegna wyjątkowego "Pana Jasia"

2022-05-19 13:43
Bolesna strata w świecie disco-polo. Zespół Daj to Głośniej żegna wyjątkowego Pana Jasia
Autor: AKPA/Piętka Mieszko

"Zawsze wywoływał uśmiech" - wspominają pogrążeni w żałobie członkowie grupy muzycznej Daj to Głośniej. Muzycy podzielili się z fanami smutną wiadomością o śmierci Jana Malczewskiego. Aktor, zwany przez przyjaciół pieszczotliwie "Panem Jasiem", który wystąpił w pamiętnym teledysku zespołu Daj To Głośniej do piosenki "Dobrze" na zawsze pozostanie w pamięci najbliższych.

Śmierć Jana Malczewskiego wstrząsnęła członkami zespołu Daj to Głośniej

Smutną wiadomość o śmierci znanego w świecie disco-polo aktora, Jana Malczewskiego, opublikowali na swoich mediach społecznościowych członkowie zespołu Daj to Głośniej. Muzycy ciepło wspominali "Pana Jasia", który miał wspierać ich nie tylko w karierze muzycznej, ale i życiu prywatnym.

Gwiazdy disco-polo nie ukrywają, że są pogrążone w głębokiej żałobie, wywołanej nagłym odejściem aktora. Jak podkreślali, będzie im niezwykle brakować jego wyjątkowego poczucia humoru, a także niecodziennej życzliwości. Kariera Jana Malczewskiego była nierozerwalnie związana z zespołem, który wylansował hit "Mama Ostrzegała".

Chwytliwa piosenka opowiada o rozpaczającej po stracie miłości dziewczynie, która zbyt długo czekała na swoją szansę spotkania z ukochanym. Teraz pozostała jej jedynie dotkliwa samotność, gdyż, mimo że cierpliwie wypatrywała nadejścia wybranka serca, ten nie przybył, aby wziąć ją w ramiona. A mama ostrzegała...

Utwór błyskawicznie zdobył rzesze fanów, osiągając status kultowego w świecie disco-polo. Obecnie ma już ponad 180 milionów odsłon w serwisie YouTube! To właśnie dzięki "Mama Ostrzegała" zespół Daj to Głośniej stał się znany w całej Polsce.

W jakim teledysku zespołu Daj to Głośniej wystąpił zmarły aktor, Jan Malczewski? Takim zapamiętają go na zawsze

Choć to piosenka "Mama Ostrzegała" przyniosła grupie muzycznej Daj to Głośniej rozpoznawalność, to nie w teledysku do niej można było zobaczyć aktorskie popisy Jana Malczewskiego. Aktor wystąpił w wideoklipie nagranym do utworu "Dobrze". Piosenka opowiada o szczęśliwej miłości! Zakochana dziewczyna śpiewa o tym, jak dobrze jest jej z ukochanym, a także jak bardzo jej serce chciałoby przeżyć jeszcze więcej wspólnych chwil.

Akcja teledysku rozgrywa się na wielkim weselu, na którym bawią się liczni goście. Śmiechom i dzikim pląsom nie było końca! Wśród weselników pojawia się także Jan Malczewski. Rola "Pana Jasia" z pewnością zapada w pamięć! Wiernym fanom zespołu tym bardziej przykro było usłyszeć o śmierci utalentowanego aktora.

Jan Malczewski swoim wyjątkowym usposobieniem zawsze wywoływał uśmiech na twarzach zarówno dorosłych jak i dzieci. Przekonała się o tym spora grupa aktorów/statystów obecnych na planie naszego teledysku do piosenki "Dobrze". Jesteśmy pewni, że wielu z Was będzie go długo wspominać, za otwartość, niesamowite poczucie humoru i po prostu za to jakim dał się poznać - dzielili się smutnymi nowinami pogrążeni w żałobie muzycy.

Gwiazda disco - polo nie żyje. Zespół Daj to Głośniej żegna Jana Malczewskiego

W opublikowanym poście członkowie grupy muzycznej Daj to Głośniej nie tylko docenili poczucie humoru aktora, ale i jego unikatowe usposobienie, dzięki któremu niósł radość i innym. Jan Malczewski niejednokrotnie spędzał też czas z muzykami disco-polo poza planem teledysku, na rozmowach "pod blokiem" czy to w "drodze na działki".

Ostatnio pożegnaliśmy też innego, wielkiego aktora. Gdzie zostanie pochowany Jerzy Trela? Spocznie w tym samym grobie, co małżonka. Zobacz w naszej galerii zdjęć, jak wygląda miejsce pochówku uznanej osobistości polskiego filmu i teatru.

Jan Malczewski w teledysku zespołu Daj to Głośniej. Piosenka "Dobrze" już zawsze będzie się z nim kojarzyć

Pamiętna rola Jana Malczewskiego, zwanego też pieszczotliwie przez członków zespołu Daj to Głośniej "Panem Jasiem", na zawsze pozostanie z nami. Choć w kolejnych teledyskach grupy muzycznej nie zobaczymy już polskiego aktora, pozostaną piękne wspomnienia. Takiego uśmiechu nie miał nikt!

Nie żyje Marcin Felek. Wokalista disco polo utopił się ratując ludzi.
Sonda
Lubisz disco polo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE