Gwiazdy pokazały swoje domy na Boże Narodzenie 2020. Cichopek, Gessler, Rozenek [GALERIA]

2020-12-25 16:00
Gwiazdy już gotowe na Boże Narodzenie 2020. Cichopek, Gessler, Rozenek
Autor: Instagram

Jak gwiazdy przygotowywały się do Bożego Narodzenia 2020? W tym roku święta są wyjątkowe z wielu powodów. Jednym z nich jest osobliwy czas pandemii, która wywróciła nasze życie do góry nogami. Jednak, aby nie zatracić ducha świąt, gwiazdy postanowiły dotrzymać tradycji i pokazały, jak przystroiły swoje domy, co robiły do jedzenia, i w jakim składzie spędzą Boże Narodzenie. Zobaczcie to w naszej galerii.

Te gwiazdy nie mogły doczekać się świąt. Przygotowania zaczęły się u nich dużo wcześniej. Oczywiście wszystko zostało przez nich zrelacjonowane w mediach społecznościowych. Niektóre z nich, jak Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowały się na profesjonalną sesję zdjęciową z całą rodziną. Gwiazda "M jak miłość" przebrała się w strój Mikołajki i zatańczyła zmysłowy układ! W naszej galerii zobaczycie, jak wyglądają świątecznie przystrojone domy gwiazd, ich sesje zdjęciowe, potrawy, jakie przygotowały i wiele innych. Sprawdźcie, jak wygląda Boże Narodzenie w rodzinie Małgorzaty Rozenek-Majdan, u Kasi Cichopek, Joanny Przetakiewicz, Mateusza Gesslera i innych. Zobaczcie również wideo, które zaskoczy wszystkich fanów programu "Jaka to melodia?" i "Sprawy dla reportera" - Elżbieta Jaworowicz śpiewa kolędę! 

ZOBACZ: Cichopek dała popis SEKSI tańca w stroju Mikołajki! Musicie to zobaczyć! Zmysłowe ruchy

Elżbieta Jaworowicz śpiewa kolędę w "Jaka to melodia"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE