Brad Pitt wybrał Marcina Prokopa zamiast Oliwiera Janiaka! Tylko u nas nieznane szczegóły LEGO Masters

i

Autor: TVN/mat.prasowe

Już dziś premiera 3. sezonu!

Brad Pitt wybrał Marcina Prokopa zamiast Oliwiera Janiaka! Tylko u nas nieznane szczegóły LEGO Masters

2022-09-30 17:13

Już w piątek, 30 września, swoją premierę będzie mieć 3. sezon show "LEGO Masters". Polska edycja międzynarodowego programu, w którym uczestnicy muszą mocno pogłówkować, aby stworzyć coś niesamowitego ze słynnych klocków, z pewnością przyciągnie wielu widzów przed telewizory. W roli prowadzącego zobaczymy Marcina Prokopa (45 l.), który został wybrany przez samego Brada Pitta! Nie obyło się jednak bez małego skandalu. Kogo zobaczymy w roli jurorów i gdzie będzie można obejrzeć premierowy odcinek? Więcej poniżej!

Oliwier Janiak był WŚCIEKŁY! Marcin Prokop został wybrany prowadzącym LEGO Masters zamiast niego. Tak zdecydował sam Brad Pitt

Już w piątek, 30 września, swoją premierę na antenie TVN będzie mieć pierwszy odcinek 3. sezonu show "LEGO Masters". W tej edycji widzów czeka sporo nowości! W roli prowadzącego programu pojawi się Marcin Prokop. Ten wybór odbył się w cieniu małego skandalu... O tę samą posadę ubiegał się również Oliwier Janiak, od lat mocno związany ze stacją TVN.

Okazuje się jednak, że taką decyzję podjął nie kto inny, a sam Brad Pitt - jeden z producentów TVN-owskiego show. Słynny aktor lubi mieć osobisty wpływ na dobór prowadzących międzynarodowo produkowanego programu "LEGO Masters". Tak też było w przypadku polskiej edycji show i choć wybór nie był łatwy, z finałowej dójki kandydatów to właśnie Prokopowi powierzono zadanie dostarczenia widzom stacji solidnej porcji rozrywki.

Nowi jurorzy w 3. sezonie LEGO Masters. Czesław Mozil i Pola Lisowicz będą wybierać najlepsze budowle!

W 3. sezonie "LEGO Masters" w roli jurorów zobaczymy Czesława Mozila, który zastąpi Kamila Bednarka, oraz Polę Lisowicz. Pochodzący z Danii piosenkarz jak nikt potrafi wczuć się w klimat magii, budowanej przez producenta klocków. Pola Lisowicz jest nie tylko specjalistką od LEGO, ale i ich projektantką. To właśnie ta dwójka zdecyduje, kto zdobędzie tytuł Mistrza LEGO i nagrodę główną, w wysokości 100 tys. zł!

LEGO Masters 3. sezon TVN - gdzie oglądać? Data i godzina premiery

Chętni, aby razem z najbliższymi zasiąść przed telewizorem w piątkowy wieczór i dostarczyć sobie nieco wrażeń? Jeśli do tego lubicie zmagania z LEGO, koniecznie musicie obejrzeć premierę 3. edycji "LEGO Masters"! Będzie mieć miejsce już w piątek, 30 września, o godz. 20:00 na antenie TVN. 

Widzów czeka mnóstwo emocji! Zawodnicy zmierzą się z zadaniem stworzenia w klocków LEGO budowli, jakich jeszcze świat nie widział! Kojarzycie kolekcję rakiet kosmicznych LEGO? Ich składanie potrafi zabrać nawet tygodnie! Tu również łatwo nie będzie.

Jak przez lata kariery zmieniał się Marcin Prokop? Prezenter znalazł uznanie samego Brada Pitta! Słynny aktor lubi jako producent sam wybierać prowadzących programów - tak też było i w przypadku LEGO Masters! Więcej w naszej galerii zdjęć poniżej.

Sonda
Będziesz oglądać 3. sezon LEGO Masters?
Największa w Europie wystawa budowli z klocków lego w Gliwicach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają