Dzieje się w Warszawie!

Wyjątkowa wystawa w Fabryce Norblina w Warszawie. Jurorka LEGO Masters Pola Lisowicz zachwyca swoimi pracami

2022-09-25 22:25

To nie lada gratka nie tylko dla miłośników kolorowych klocków LEGO. Do 23 października w holu kina KinoGram można podziwiać prace Poli Lisowicz, artystki multidyscyplinarnej, współpracującej z Grupą LEGO, a także jurorki najnowszej edycji LEGO Masters. Na wyjątkowej wystawie prezentowane są m.in. jej obrazy, projekty graficzne, a także ceramika.

Wystawa prac Poli Lisowicz w Fabryce Norblina

Odwiedzając niesamowitą wystawę w Fabryce Norblina, można podziwiać najnowsze dzieła malarskie, ceramiczne i graficzne Poli Lisowicz. Nie zabrakło oczywiście prac wykonanych specjalnie na tę okazję z klocków LEGO. Jedna z nich w sposób szczególny przykuwa wzrok. To autorska wizja zestawu przedstawiającego fortepian!

Zobacz też: Przerażający wypadek pod Siedlcami. BMW owinęło się wokół pnia!

Cała wystawa zlokalizowana w holu kina KinoGram pokazuje bogactwo technik i inspiracji jurorki najnowszej edycji LEGO Masters Poli Lisowicz. Można zobaczyć tam prace artystki od malarstwa kubistycznego, aż po wzornictwo przemysłowe.

Wyjątkowe prace Poli Lisowicz można podziwiać do 23 października. Z kolei program LEGO Masters z udziałem artystki będzie emitowany od 30 września na antenie TVN.

Kim jest Pola Lisowicz?

Pola Lisowicz to artystka wizualna, która od lat związana jest z Grupą LEGO. Pracując jako projektantka graficzna odpowiada m.in. za projekty powiązane z parkami rozrywki LEGOLAND oraz identyfikacje wizualne poszczególnych mini-brandów.

Nie przegap: Tragiczny finał poszukiwań 74-latka z Wyszkowa. Zwłoki mężczyzny pływały w Bugu

W najnowszej edycji programu LEGO Masters Pola Lisowicz zasiądzie w jury obok Czesława Mozila. Artystka jest absolwentką Business Academy Aarhaus i Copenhagen School of Design and Technology. Na co dzień mieszka w Danii.

Sonda
Lubisz klocki LEGO?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE