Makabra na drodze

Przerażający wypadek pod Siedlcami. BMW owinęło się wokół pnia!

Koszmarny wypadek w niedzielny ranek (25 września) między Chodowem a Suchożebrami na trasie Siedlce - Sokołów Podlaski. 21-latek jadący bmw roztrzaskał auto o przydrożne drzewo. Siła uderzenia była tak ogromna, że samochód owinął się wokół pnia! To cud, że kierowca uszedł z życiem. W ciężkim sanie został zabrany do szpitala.

Roztrzaskał bmw na drzewie pod Siedlcami

Mrożący krew w żyłach wypadek wydarzył się w niedzielny poranek (25 września) na trasie Sokołów Podlaski - Siedlce. Kierujący bmw 21-letni mężczyzna, jadąc do Siedlec, nie dostosował prędkości do warunków na drodze. Nagle wpadł w poślizg i nie wyprowadził już auta z krytycznej sytuacji. Z ogromną siłą rąbnął w przydrożne drzewo. Samochód aż owinął się o konar! W środku w śmiertelnej pułapce został uwięziony nieprzytomny mężczyzna.

Nie przegap: Krzysztof Olewnik. Minęło 19 lat od szokującego porwania i morderstwa syna płockiego biznesmena

Na miejscu błyskawicznie pojawiły się służby ratunkowe. Ustalono, że kierujący autem żyje! Strażacy mieli jednak problemy, by wyciąć 21-latka z rozwalonego samochodu i przekazać go służbom medycznym. Kierujący bmw był bowiem zakleszczony w zwojach pogiętych blach. Natychmiast przystąpili do wycinania mężczyzny z wraku.

21-latek z bmw uratowany

Mimo problemów strażacy stanęli na wysokości zadania. Wyciągnęli młodego kierowcę z roztrzaskanego samochodu i przekazali służbom medycznym. Następnie mężczyzna w ciężkim sanie trafił do szpitala, gdzie lekarze walczą o jego życie.

Zobacz też: Brutalne morderstwo 16-letniej Kornelii pod Konstancinem. Jest apelacja od wyroku. Prokuratura żąda dożywocia dla jednego ze sprawców

Kierowca bmw może mówić o ogromnym szczęściu. Ratownicy i strażacy na miejscu drogowej makabry przecierali oczy ze zdumienia, że w tym potwornym wypadku nikt nie zginął. Mówią o cudzie, bo nie mieści się w głowie, że człowiek przeżył coś takiego.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?

Drastyczna podwyżka mandatów to bat na piratów? A może... pomoc dla rządu?

Włącz podcast i posłuchaj!

Listen to "Wyższe kary za łamanie przepisów ruchu drogowego to bat na piratów drogowych czy sposób na podreperowanie budżetu?" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają