Szok w finale „Lego Masters”! Para rezygnuje z udziału w programie z powodu choroby!

2021-12-09 13:54
„Lego Masters”: para rezygnuje z udziału w programie z powodu choroby!
Autor: x-news

„Lego Masters” to cieszący się dużą popularnością program rozrywkowy emitowany na antenie TVN. W piątek, 10 grudnia o 20:00 zostanie wyemitowany finał 2. sezonu. Jak się okazuje, widzów czekają ogromne emocje, gdyż jedna para ZREZYGNUJE z show!

W finale „Lego Masters” szykuje się ogromne zaskoczenie! Jak twierdzi nasz informator, jedna z najbardziej popularnych par zrezygnuje z udziału w programie, tuż po pierwszym zadaniu!

- Stacja trzyma to w tajemnicy i poda dopiero do wiadomości po pierwszym zadaniu, w którym bracia jeszcze biorą udział. Jeżeli dobrze pamiętam, po przerwie reklamowej, Marcin Prokop ogłosi, że musieli zrezygnować z finału, a byli ulubieńcami widzów, którzy kibicowali im od samego początku. Widać pod postem na FB TVN, w którym padło pytanie "komu kibicujecie" – twierdzi nasz informator.

Kto zrezygnował z udziału w „Lego Masters”?

Jak twierdzi nasze źródło, z programem pożegnali się Maciej Walaszek i Kacper Walaszek. Musieli oni zrezygnować z powodu choroby starszego z braci. Nie wiadomo, co dokładnie dolega uczestnikowi show TVN. Kacper jest jednak załamany obrotem spraw. Nastolatek od najmłodszych lat uwielbia bowiem klocki Lego i jego marzeniem było dostać się do programu.

Maciej i Kacper z „Lego Masters” zostaną przywróceni do programu?

W związku z chorobą starszego z braci Walaszek, para nie mogła zmierzyć się z pozostałymi uczestnikami w wielkim finale produkcji TVN. Pojawiła się jednak szansa, że w związku z nietypową sytuacją, zostaną oni przywróceni do „Lego Masters” w kolejnej, 3. edycji.

Kim są Maciej i Kacper Walaszczakowie?

Kacper to uczeń Zespołu Szkół nr 3 im. Wł. St. Reymonta w Łukowie. Buduje LEGO od najmłodszy lat. Pytany o prezent zawsze prosi o nowy zestaw klocków. Jego ulubioną serią jest LEGO Star Wars. W przyszłości chciałby zostać grafikiem komputerowym. Maciej studiuje informatykę, a jego największą pasją jest fotografia. Pomysłami związanymi z technologią i robotyką dzieli się na swoim kanale na YouTube. Obaj bracia przejawiają zamiłowanie do muzyki. Kacper gra na perkusji, Maciej na gitarze.

Sonda
Oglądasz "Lego Masters"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE