Brud, smród i ohyda. Tak obrzydliwego miejsca Magda Gessler jeszcze nie widziała!

2021-09-23 21:50
Kuchenne Rewolucje. Magda Gessler
Autor: Kuchenne Rewolucje Player.pl Kuchenne Rewolucje. Magda Gessler

Brak wypłat, niewyobrażalny brud i koszmarne jedzenie. To, z czym musiała zmierzyć się Magda Gessler w kolejnym odcinku „Kuchennych Rewolucji”, zszokuje niejednego! A na pewno samą zainteresowaną! "Kuchenne Rewolucje" w Piekarach Śląskich wyprowadziły Magdę Gessler z równowagi. Nie wytrzymała i opublikowała wpis jeszcze przed premierą!

Aż trudno uwierzyć, że na antenie stacji TVN emitowany jest już 23. sezon kultowych „Kuchennych Rewolucji”! Magda Gessler, wraz z ekipą realizacyjną, przemierza Polskę wszerz i wzdłuż, by obnażać błędy rodzimej gastronomii. W ostatni czwartek restauratorka udała się do Piekar Śląskich, gdzie znajdowała się restauracja o obco brzmiącej nazwie „Tasty”. Jak się okazało na miejscu, ekipa, zatrudniona w knajpie, nie miała żadnego doświadczenia w gastronomii. Co więcej, lockdown, wywołany pandemią, sprawił, że właściciel „Tasty” miał problemy finansowe, co przekładało się na załogę. – Jest luty, a ja od grudnia nie miałem wypłaconej podstawy – wyznał pracownik. Czy pracownik, który nie otrzymuje pieniędzy, ma ochotę dobrze pracować? Odpowiedź jest oczywista – nie. Trzeba przyznać, że przez lata Magda Gessler widziała naprawdę wiele. Jednak to, co zobaczyła w Piekarach Śląskich zwaliło ją z nóg!

Latający stół, okap ociekający tłuszczem i zdesperowana załoga

Magda Gessler nie zjadła pierwszej kolacji, ponieważ czas oczekiwana był bardzo długi. Ze zdenerwowania przewróciła stół! W drugim podejściu postanowiła jedzenie zamówić na wynos. Okazało się obrzydliwe! To dopiero wierzchołek góry lodowej. W restauracji było brudno, śmierdziało starą, spaloną fryturą, a na kuchni znajdowały się składniki nienadające się do spożycia! To rozwścieczyło Magdę Gessler! – Nie wiem, czy ja zrobię rewolucję, czy każę pana zamknąć – stwierdziła. – Ja takiego gówna, jakby ktoś komuś nasrał na kuchnię, to w życiu nie widziałam – dodała.

SPRAWDŹ: Top Model 10: Metamorfozy uczestników. "Jak mogliście ją tak oszpecić" [Galeria]

Wściekła Gessler nie gryzie się w język: „Polecam pachnące kwiaty na stole”

Stan restauracji tak bardzo oburzył Magdę Gessler, że jeszcze przed emisją programu opublikowała wymowny post. Na swoim prywatnym koncie nie szczędziła gorzkich słów!

Ta restauracja nazywa sie Tasty a jak na ironię nie miałam okazji skosztować tam niczego smacznego ponieważ wszechobecny bród odstraszył by każdego. Właściciele wiedzieli kiedy mamy ich odwiedzić i powinni sie przygotować na nasz przyjazd przynajmniej w tym jednym dniu. Tomek właściciel lokalu który nie mial szacunku dla swoich pracowników, był pracodawca który nie wypłacał pensji swoim pracownikom. Już dzisiaj w Kuchennych Rewolucjach o godzinie 21.30 TVN #kuchennerewolucje #piekaryslaskie polecam .., pachnące kwiaty na stole ; Magda (pisownia oryginalna).

Czy restauracja "Tasty"/"Szynk pod cycokiem" jest otwarta? Niestety nie!

Ostatecznie rewolucja się nie odbyła, ponieważ właściciel nie ogarnął ani produktów, ani kuchni, ani, przede wszystkim, samego siebie. Nie było ani gdzie, ani z kim pracować. Po kilku tygodniach Magda Gessler wróciła do Piekar Śląskich. Niestety, odbiła się od zamkniętych drzwi. Tak trudnej rewolucji jeszcze w historii programu nie było! Co sądzicie o podejściu właściciela? Stracił szansę na sukces?

Sonda
Co sądzicie o zachowaniu załogi i właściciela restauracji "Tasty"?
Polacy próbują SCHABOWEGO za 64 ZŁOTE od Gessler. DELICJA z mięsa. EKSPLOZJA kubków smakowych. [WIDEO]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE