Brzozowski szczerze o swoich związkach

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Brzozowski szczerze o swoich związkach. "Pewne rzeczy robiłem źle, przyznaję się do tego"

2022-06-21 15:39

Rafał Brzozowski (41 l.) to piosenkarz oraz twarz programów rozrywkowych stacji TVP. Mężczyzna przez długi czas był zaręczony z modelką Anną Tarnowską (36 l.). Para rozstała się po 8 latach związku w kwietniu 2021. W rozmowie z Natalią Jakułą (36 l.) zdradził nieco więcej na temat swoich relacji z kobietami.

Rafał Brzozowski to piosenkarz i prezenter telewizyjny, który od 2017 roku związany jest ze stacją TVP. Mężczyzna prowadził programy rozrywkowe takie jak "Jaka to melodia", "The Voice Senior" czy "Koło fortuny". Gwiazdor nie wypowiada się często na temat swojego życia prywatnego. Wiadomo, że przez 8 lat był w związku z modelką Anną Tarnowską. Para była nawet zaręczona. Niestety, w kwietniu 2021 roku poinformowali o zakończeniu swojego związku. Przyczyny rozpadu ich relacji nie zostały ujawnione.

Ostatnio Brzozowski był gościem programu "Iron Made" Natalii Jakuły - instruktorki fitness oraz prezenterki telewizyjnej, która w przeszłości była związana z piłkarzem oraz byłym reprezentantem Polski, Tomaszem Iwanem. Na początku wywiadu Jakuła zapytała Brzozowskiego, czy korzystał kiedyś z pomocy psychologa. 

- Pewnie, że tak. Uważam, że nie wolno milczeć na ten temat [...]. Sam zauważyłem, że w sytuacjach osobistych, kiedy rozpadały mi się związki, pewne relacje, zauważyłem, że coś jest chyba nie tak, więc trzeba było porozmawiać z jakimś specjalistą, poszukać przyczyny, dlaczego tak się stało. Generalnie powinno być wszystko dobrze, a nie jest - powiedział.

Pytania dotyczyły również stosunków damsko-męskich. Brzozowski powiedział, że w związku niezwykle ważna jest przestrzeń. Nie ukrywa, że przeszedł wiele w swoich relacjach. Dziś uważa, że partnerzy nie powinni próbować zmieniać siebie nawzajem. Można to robić wyłącznie dla siebie i swojego rozwoju.

Przeszedłem przez góry i doliny. Przez wszystko, co dobre, złe i najgorsze. [...] Nie ma tak, że w związku jedna osoba zmieni drugą, albo wierzy, że ona się zmieni dla niej. Zmieniamy się dla siebie, dla swojego rozwoju i dobieramy się takie pary, które do siebie pasują.

Następnie piosenkarz przedstawił swoją wizję prawdziwej miłości. Uważa, że niezwykle ważne jest wsparcie partnera. Sam popełniał błędy w związkach i przyznaje się do nich.

Miłość prawdziwą poznaje się wtedy, kiedy dana osoba cię wspiera, przy której rozkwitasz, kiedy twoje cechy osobowościowe i pewne sprawy życiowe idą we właściwym tempie i widać, że nie więdniesz jak kwiat tylko się rozwijasz. [Partner] nie ogranicza cię swoją osobowością albo nie zmusza do pewnych rzeczy. Ja sam pewne rzeczy robiłem źle, przyznaję się do tego.

Jakuła zauważyła, że upłynęło sporo czasu, od kiedy Brzozowski jest singlem. Zapytała, czy to odpowiednia pora na nowy związek. Piosenkarz odpowiedział, że jest gotowy na nowe. Na razie jednak skupia się na intensywnej pracy. 

Cały wywiad możecie obejrzeć poniżej.

Sonda
Lubisz muzykę Rafała Brzozowskiego?
Szybkie Pytania z Rafałem Brzozowskim