Szokujące doniesienia! Rafał Brzozowski po 8 latach rozstał się z narzeczoną. Kim jest Anna Tarnowska?

i

Autor: AKPA Szokujące doniesienia! Rafał Brzozowski po 8 latach rozstał się z narzeczoną. Kim jest Anna Tarnowska?

Szokujące doniesienia! Rafał Brzozowski po 8 latach rozstał się z NARZECZONĄ. Kim jest Anna Tarnowska?

2021-04-09 21:44

Rafał Brzozowski przekazał smutną wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych. Rozstał się z narzeczoną, Anną Tarnowską. Byli razem 8 lat. Poznajcie szczegóły oświadczenia piosenkarza i gwiazdora TVP.

Rafał Brzozowski to gwiazdor TVP, ale też piosenkarz i polski reprezentant podczas konkursu Eurowizji 2021. Niestety, dobra passa zawodowa nie zawsze łączy się z życiem prywatnym. Rafał Brzozowski rozstał się z Anną Tarnowską. Napisał o tym na Facebooku: - Razem z Anną chcielibyśmy poinformować, że po 8 latach nasza wspólna podróż dobiegła końca. Jesteśmy wdzięczni za ten czas, który mogliśmy spędzić u swego boku. Rozstajemy się w przyjaźni, szacunku i trzymamy za siebie kciuki. Pragnę podkreślić, że jest to jedyny, oficjalny komentarz w tej sprawie i żadnych dodatkowych informacji nie będziemy udzielać.

ZOBACZ: Kuba Wojewódzki pokazał swoje zdjęcie z 1993 roku. Niesmaczne docinki o tylnym siedzeniu

Podobne słowa zamieściła była już ukochana i narzeczona Rafała Brzozowskiego. Anna Tarnowska dodała jedynie, że życzy mu powodzenia podczas ważnego występu: - Rafał, z całego serca życzę Ci szczęścia i trzymam kciuki za Twój występ podczas tegorocznej Eurowizji, wiem, że dasz z siebie wszystko!

Kim jest Anna Tarnowska?

Anna Tarnowska jest modelką. Ma na swoim koncie kilka występów podczas konkursów piękności. Na oficjalnym profilu wypisała swoje sukcesy:

  • I ViceMiss Polonia2007
  • I ViceMiss Baltic Sea&Scandinavia2008
  • II ViceMiss International2008
  • IIIViceMiss Intercontinental2009
  • IIViceMiss World University2010
Rafał Brzozowski zaśpiewa The Ride na Eurowizji 2021!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE