Burza wokół nagich zdjęć uczestniczki Top Model. Internauci poszli na noże! Masakra

i

Autor: Facebook/Top Model/TVN

Mocne słowa!

Burza wokół nagich zdjęć uczestniczki "Top Model". Internauci poszli na noże! "Masakra"

2022-10-07 7:30

Martyna Kaczmarek jest jedną z uczestniczek 11. edycji "Top Model". W ostatnim odcinku przed nimi stanęło poważne wyzwanie w postaci udziału w nagiej sesji zdjęciowej. Choć nie wszyscy poradzili sobie z zadaniem, problemu z pozowaniem w negliżu nie miała właśnie Martyna. Jak dodawała, jej misją jest dołączenie do grona modelek plus size i promowanie zdrowych wzorców wśród młodych kobiet, dotyczących m.in. ciałopozytywności. Jednak jej nagie zdjęcia wywołały prawdziwą burzę w sieci! Internauci rzucili się sobie do gardeł.

Nagie zdjęcia Martyny z "Top Model" podzieliły internautów. Rozkręcili aferę! "Na siłę chcą coś udowodnić"

W ostatnim odcinku 11. edycji "Top Model" przed uczestnikami postawiono nie lada zadanie - mieli wziąć udział w nagiej sesji! Nie każdy dobrze czuł się przed obiektywem, odsłaniając ciało. Takiego problemu nie miała jednak Martyna Kaczmarek. Uczestniczka, która od początku programu nie ukrywa, że chce dołączyć do grona modelek plus size, promujących ciałopozytywność, z wyzwaniem rozbieranych zdjęć poradziła sobie bez większego trudu. Jednak efekty sesji z jej udziałem nie wszystkim przypadły do gustu. Wielu fanów "Top Model" jest zdania, że Martyna nie ma potencjału, aby podbić światowe wybiegi, co zresztą udaje się bardzo nielicznym uczestniczkom show. Kiedy jedni bronią modelki i chwalą ją jako inspiracje dla młodych kobiet, mających trudności z akceptacją swojego ciała, inni nie zostawiają suchej nitki na jej umiejętnościach pozowania.

Bardzo lubię i szanuję twórczość i działania Martyny w kwestii feminizmu i cialopozytywnosci, jednak moim zdaniem powtarzanie ciagle tych samych haseł w rozmowach w jury jest już jak zdarta płyta. Jej zdjęcia jak na modelingowe też wypadają blado na tle zdjęć innych uczestników - pisała jedna z fanek "Top Model" pod nagimi zdjęciami Martyny Kaczmarek.

Przecież to było wiadome od początku że z tą nadwagą będzie wypadać blado na tle innych uczestniczek - dodawała inna. Choć więc "misją" Martyny jest zmiana podejścia do nieco większych rozmiarów w modzie, niż słynne "XS", nie wszyscy fani show zdają się być na nią gotowi. 

I to jest prawdziwa kobieta?? ubóstwiam!!!! Leć do przodu! - nie brakowało jednak i pozytywnych komentarzy od fanów show. Starannie śledzą 11. edycję "Top Model"! A Wy oglądacie? Dajcie znać w komentarzach, kto jest Waszym faworytem.

Nie wszystkie metamorfozy w "Top Model" mają szczęśliwe zakończenie. Olga Król, gdy zobaczyła, co na jej głowie "wyczarował" fryzjer, wybuchła płaczem! Dziś modelka sama decyduje już o swoim wyglądzie. Zobaczcie jej urodowe eksperymenty w naszej galerii zdjęć poniżej.

Sonda
Oglądasz 11. edycję "Top Model"?
Oliwia Bieniuk szokuje na premierze filmu o zmarłej mamie. Wygląda jak Ania Przybylska
Nasi Partnerzy polecają