Była żona Roberta Janowskiego po rozwodzie KPI Z FACETÓW!

2012-03-01 14:07

Najczęstsza wada postawy u mężczyzn? Dupa na boku!" - taki wpis na popularnym portalu społecznościowym zamieściła była żona Roberta Janowskiego (51 l.), pani Katarzyna (39 l.). Swoim wpisem sprowokowała dyskusję, w której mogła poużywać sobie na płci brzydkiej.

Aż do godzin nocnych pojawiały się kolejne komentarze. Na facetach nie pozostawiono suchej nitki. Cała dyskusja obracała się wokół wspomnianych "dup na boku". Gorzkie słowa padły również pod adresem byłego ukochanego pani Kasi, być może nawet samego Janowskiego.

"A mój eks biedniusi tak chorował... wszystkie boki miał zajęte".

- Pewnie niejedną historię wyssaną z palca jeszcze o sobie przeczytam - kwituje całą sprawę gospodarz programu "Jaka to melodia?".

Była żona Janowskiego, zapytana przez nas, co konkretnie miała na myśli, zaczęła wycofywać się z tematu. - Ale ja nic nie wiem. Ja jestem teraz ciężko chora, nie mogę mówić, do widzenia - stwierdziła krótko.

Całkiem więc możliwe, że jakiś o niecnych zamiarach haker wdarł się na jej konto, aby sobie trochę w Internecie poużywać. Pani Katarzyna musi więc uważać, bo ten ktoś korzystał z jej konta przez prawie dwa dni. A to już poważna sprawa.

Robert Janowski rozwiódł się z panią Katarzyną po 15 latach małżeństwa. Ma z nią dwie córki - Anielę (14 l.) i Tolę (11 l.). Obydwoje rozstali się za porozumieniem stron, ale Janowski w jednym z wywiadów przyznał, że to jego wina.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE