Była gwiazda TVN nie ma litości dla liderki Bajmu! Tak podsumowała pijacki rajd Beaty Kozidrak

2021-09-03 9:42
Była gwiazda TVN nie ma litości dla liderki Bajmu! Tak podsumowała pijacki rajd Beaty Kozidrak
Autor: AKPA Była gwiazda TVN nie ma litości dla liderki Bajmu! Tak podsumowała pijacki rajd Beaty Kozidrak

Beata Kozidrak (61 l.) została zatrzymana przez policję za jazdę pod wpływem alkoholu. Do zdarzenia doszło 1 września. Liderka Bajmu miała dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu, jak ustaliły media. Jej pijacki rajd skomentowała między innymi była gwiazda TVN, Matylda Damięcka (36 l.). Stworzyła grafikę i napisała mocne słowa.

Była gwiazda TVN, Matylda Damięcka nie ma litości dla Beaty Kozidrak, którą policja zatrzymała pod wpływem alkoholu. 1 września artystka pędziła BMW na skrzyżowaniu ulic Batorego i Al. Niepodległości w Warszawie. Zatrzymała ją policja i gwiazda trafiła na komisariat, grożą jej poważne konsekwencje, nawet dwa lata pozbawienia wolności. Liderka Bajmu wydała specjalne oświadczenie, w którym przyznała, że bardzo wstydzi się tego występku i jest gotowa ponieść jego konsekwencje: - Kochani, przepraszam wszystkich. Wiem, że Was zawiodłam. Z całego serca żałuję tego, co się wczoraj wydarzyło. Bardzo się tego wstydzę. Wiem, że muszę ponieść konsekwencje tego, co się stało. Jestem na to gotowa. Sprawę skomentowała też rodzina Beaty Kozidrak, a także była gwiazda TVN, Matylda Damięcka, która stworzyła wymowną grafikę.

Matylda Damięcka o Beacie Kozidrak

Na profilu aktorki czytamy: w 2020 kierowcy „pod wpływem” spowodowali: 2 015 wypadków (8,6% ogółu), w których zginęło 271 osób (10,9%), rannych zostało 2 167 osób (8,2%). Wszystko uzupełnia podpis "nie za(p/b)iła", a także grafika z napisem "Opolej", która znajduje się niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Lista gwiazd, które jeździły PO PIJAKU! Jedna wiozła MAŁE DZIECKO! [ZDJĘCIA]

Damięcka o Beacie K.
Autor: Facebook Damięcka o Beacie K.
Beata Kozidrak zatrzymana przez policję po pijaku. Tak wcześniej kupowała alkohol
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE