Kim jest była żona Żory Korolyova?

i

Autor: Akpa Żora Korolyov i Anna Kuzniecova

Kim jest była żona Żory Korolyova? Tancerz rozwiódł się z nią kilka lat temu

2021-12-22 12:41

Żora Korolyov (+34 l.) zmarł nagle 21 grudnia 2021 roku. Tancerz "Tańca z gwiazdami" osierocił 11-letnią córeczkę Sonię Sophię, którą miał z byłą żoną Anną Kuzniecovą. Para rozwiodła się kilka lat temu.

Wciąż trudno uwierzyć, że Żora Korolyov nie żyje. Tancerz był bardzo aktywny i wysportowany. Jeszcze kilka dni przed śmiercią prowadził warsztaty taneczne. Nagle poczuł się źle, a jego serce przestało pracować. Śmierć Żory potwierdziła jego partnerka Ewelina Batory, która jest aktorką "Barw szczęścia". We wzruszającym wpisie, który zamieściła na Instagramie, żegnała się z ukochanym słowami: "Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie". 

Żory Korolyova, zanim zaczął spotykać z Eweliną, był żonaty z Anną Kuzniecovą. Kim jest była żona tancerza?

Żora Korolyov i Anna trzymali się z dala od blasku fleszy. Gdy zaczęli się spotykać, nikt o tym nie wiedział. Nawet ślub, który wzięli w 2010 roku, był cichy i skromny. Wkrótce po tym wydarzeniu, na świecie pojawiła się ich córeczka Sonia Sophia. Przez kilka kolejnych lat tworzyli szczęśliwą i zgraną rodzinę. Później jednak ich związek zaczął przechodzić trudne chwile. Wreszcie para postanowiła się rozstać, chociaż utrzymywali to w tajemnicy. W 2018 roku Anna potwierdziła, że nie są już małżeństwem.

- Z Żorą nie mamy prawie kontaktu. Jesteśmy w trakcie rozwodu - powiedziała w rozmowie z "Na żywo".

Korolyov nie zabrał głosu w tej sprawie, ale wiadomo już było, że tancerz spotyka się z nową partnerką, Eweliną Bator. Mężczyzna jednak cały czas angażował się w wychowanie córki, którą chętnie chwalił się na Instagramie.

Kim jest była żona Żory Korolyova?

Anna Kuzniecova to znana trycholog. Zajmuje się problemami ze skórą głowy i włosami. Była żona Żory Korolyova często pojawiała się w różnych programach w roli eksperta. Obecnie z jej porad korzystają również znane gwiazdy. Na swoim profilu na Instagramie, Anna pochwaliła się na przykład tym, że na wizytę do niej przyszła Kasia Cichopek.

Sonda
Korzystałaś z pomocy trychologa?
Wiązanki pogrzebowe zalały mogiłę dziennikarza Janusza Szostaka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany