Górniak uczył jeździć były chłopak! Odkrywamy TAJEMNICE programu [KULISY - TYLKO U NAS]

2019-10-28 6:19

Już w środę w TVN ruszy nowy program z udziałem Edyty Górniak – „My Way”. To rzecz o zmaganiach piosenkarki z samochodem i przepisami ruchu drogowego, bo Edyta po raz pierwszy w życiu będzie robiła prawo jazdy. Wydawać by się mogło, że artystce było nie po drodze z rolą kierowcy. Ale nic z tych rzeczy. Jej były chłopak, rajdowiec Mateusz Zalewski (35 l.), uczył jeździć gwiazdę i jest pewien, że bez problemu zdobędzie prawo jazdy.

Życzę jej powodzenia za kółkiem. Jeździ świetnie. Wiem, bo widziałem. Według mnie ma wrodzony talent – ujawnia kierowca, który jest właścicielem BMW mającego na liczniku 300 km /h.
Gdyby nie rozstanie, to pewnie Mateusz pracowałby razem z ekipą TVN przy programie „My Way”. Edyta ma tam do dyspozycji trzech instruktorów. Taka propozycja padła, kiedy jeszcze byli razem, ale dopiero teraz doszło do finalizacji planów. Wszystko wskazuje na to, że Edyta może zdać egzamin za pierwszym razem.
Edyta i Zalewski zaczęli spotykać się na początku 2018 r. i tworzyli uroczą parę. Przeżyli razem romantyczny wyjazd do Tajlandii, po którym podobno zaczęli planować wspólne życie. Niestety, po nagłej chorobie mamy Edyty, związek piosenkarki przeszedł głęboki kryzys. Pod koniec zeszłego roku był już przeszłością. Jednak mimo to oboje utrzymują kontakt. – Nie widzę w tym nic sensacyjnego – wzrusza ramionami Mateusz.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE