Były mąż Moniki Mrozowskiej znowu będzie ojcem

2021-06-16 9:07
Monika Mrozowska, Maciej Szaciłło
Autor: archiwum se.pl

Patchworkowa rodzina Moniki Mrozowskiej niebawem się powiększy (41 l.). Aktorka znana z "Rodziny zastępczej" ma czwórkę dzieci. Jej były mąż, Maciej Szaciłło także będzie miał czwarte dziecko. jego druga żona, Karolina Szaciłlo jest w zaawansowanej ciąży.

Maciej Szaciłło i Monika Mrozowska byli małżeństwem w latach 2003–2012. Para doczekała się dwóch córek - Karoliny (18 l.) i Jagody(11 l.). Ich związek zakończył się z powodu romansu aktorki z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim, którego owocem jest syn Józek (7 l.). Po rozstaniu Szaciłło ułożył sobie życie z dziennikarką Karoliną Kopocz, która jest obecnie jego żoną. Para ma syna Jasia, a za kilka miesięcy będą cieszyć się z kolejnego dziecka.

- Ostatnie pół roku były dla nas prawdziwą przejażdżką na rollercoasterze. Były chwile trudne, były też te intensywne - m.in. premiera „Jestem kobietą”. A gdzieś pomiędzy nimi pojawił się promyk nadziei. Teraz „promyk” kończy 4 miesiące, rośnie i rozwija się modelowo. Mama pożegnała już szczęśliwie uciążliwe mdłości i wymioty pierwszego trymestru. Z energią i uśmiechem na twarzy (oczywiście nie zawsze) wkraczamy w nieznane, ale wypełnione miłością. A nasza rodzina kolejnego małego Człowieka przytuli pod koniec listopada. Takie wieści na początku tego upalnego tygodnia. Pięknego, wypełnionego miłością Dnia Kochani Ps. Nic tak nie równoważy moich ciążowych wahań nastroju jak oddech i medytacja - napisali Karolina i Maciej Szaciłło na Instagramie. Karolina pokazała także zdjęcie w ciąży.

Został zdradzony przez Mrozowską. Jego nowa żona mówi o uzależnieniu od narkotyków i alkoholu

Przypomnijmy, że niedawno Karolina Szaciłło przyznała się do uzależnienia od alkoholu i narkotyków. Z nałogów także pomogła jej wyjść medytacja. Obecnie z mężem często goszczą w "Dzień dobry TVN", gdzie prezentują przepisy kuchni wegetariańskiej.

Monika Mrozowska swoje czwarte dziecko, pięciomiesięcznego syna Lucjana, ma z nowym partnerem, Maciejem Auguścikiem-Lipką.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE