Został zdradzony przez Mrozowską. Jego nowa żona mówi o uzależnieniu od narkotyków i alkoholu

2021-05-08 15:51
Monika Mrozowska, Maciej Szaciłło
Autor: archiwum se.pl

Maciej Szaciłło w latach 2003–2012 była mężem Moniki Mrozowskiej (41 l.), aktorki znanej z "Rodziny zastępczej", z którą ma dwie córki: Karolinę (18 l.) i Jagodę (11 l.). Ich związek zakończył się z powodu romansu aktorki z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim, którego owocem jest syn Józek. Po rozstaniu Szaciłło ułożył sobie życie z dziennikarką Karoliną Kopocz, która jest obecnie jego żoną i mają razem syna Jasia.

Monika Mrozowska od niedawna ma kolejnego partnera. W 2019 roku związała się z Maciejem Auguścikiem-Lipką z którym ma czteromiesięcznego syna Lucjana. Jej były mąż z nową ukochaną prowadzi warsztaty medytacji oraz kuchni wegetariańskiej. Karolina Szaciłło pisze także ksiązki. Jej ostatnia publikacja "Jestem kobietą" jest bardzo odważna. Dziennikarka opisuje w niej jak zmagała się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków.  - Dopiero pijana czy na haju zaczynałam czuć, że jestem coś warta. Na trzeźwo miałam kompleks tej głupszej, mniej inteligentnej, nie dość oczytanej - wyjawiła w rozmowie dla "Wysokich Obcasów".

Monika Mrozowska pokazała odważne zdjęcie i wyznaje: Mam piersi jak melony z Biedronki

Ratunkiem okazały się warsztaty z medytacji. Nie od razu jednak przyniosły skutek. - Dwa dni później poszłam do całonocnego klubu w Warszawie, żeby znowu dotknąć dna. (...) Na tamtej klubowej imprezie naćpałam się. Ale ten dysonans między stanem czystości, medytacji, radości płynącej ze środka i tego upodlenia był niezwykle otrzeźwiającym doświadczeniem - wyznała Szaciłło.

Swoje życie zmieniła także dzieki poznaniu byłego męża Moniki Mrozowskiej. - Po rozmowie z Maćkiem i bliską mojemu sercu terapeutką poczułam, że skoro przepracowałam powód swojego uzależnienia, mogę bezpiecznie wypić kieliszek wina. (...) Poszłam więc z Maćkiem do dobrej restauracji i wybrałam lampkę najdroższego wina z karty. A potem, kiedy je dostałam, wypiłam dwa łyki i… odstawiłam kieliszek - mówiła. Dla ukochanego zmieniła się także fizycznie. - 

- Maciek był wobec mnie od samego początku szczery. Zbliżał się do mnie, przyjaźnił, ale mój wygląd nie mieścił się w jego kanonie piękna. Kiedy zarzucałam mu, że nie akceptuje mojego ciała, pytał, czy sama siebie akceptuję. Słusznie podkreślał, że póki sama się choć trochę nie polubię, na próżno będę szukać akceptacji u innych - dodała.

Dziś Karolina Szaciłło ma świetny kontakt z córkami męża. Niedawno para była z dziećmi na wakacjach.

Anna Mrozowska: Gwiazda serialu „Ludzie i Bogowie” Musiałam ukrywać tatuaże
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE