Monika Mrozowska pokazała odważne zdjęcie i wyznaje: Mam piersi jak melony z Biedronki

2021-01-27 14:57
Monika Mrozowska ma piersi jak melony z Biedronki
Autor: instagram Monika Mrozowska ma piersi jak melony z Biedronki

Gwiazda „Rodziny zastępczej” po raz czwarty została mamą. Lucjan, synek Moniki Mrozowskiej (41 l.), przyszedł na świat poprzez cesarskie cięcie. Gwiazda postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem, które zrobiła cztery dni po porodzie. Aktorka wygląda pięknie. – Moje piersi są twarde jak kamień i wielkie jak melony z Biedronki – żartuje z siebie Monika.

Monika jest mamą 17-letniej Karoliny, 10-letniej Jagody i 6-letniego Józefa, dlatego też wydawać by się mogło, że przyjście czwartego dziecka na świat nie będzie dla niej żadnym problemem. Aktorka wyznała, że po cesarskim cięciu jest bardzo obolała, a jej biust przybrał ogromne rozmiary.

– Moje piersi są twarde jak kamień i wielkie jak melony z Biedronki, bo właśnie zaczął się „mleczny nawał”, moje wnętrzności kurczą się, wywołując ból, a miejscami wręcz czuję się jak potrącona przez TIRa – opisuje swoje samopoczucie.

Gwiazda nadal ma spory brzuszek, który budzi zdziwienie 6-latka.

– Muszę tłumaczyć mojemu starszemu synowi, że w tym „wielkim” poporodowym brzuchu wcale nie ma kolejnego brata i że nie mogę wziąć go na ręce, bo pod tym brzuchem mam zaszytą dziurę , przez którą lekarze wyciągnęli Lucka... oczywiście muszę ją pokazać, bo młody nie dowierza – dodaje. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Obłędny dekolt i mini Grażyny Torbickiej. Lista laureatów Paszportów "Polityki" [Zdjęcia]

Wróżka przepowiada przyszłość! Co w 2021 roku spotka Zenona Martyniuka, Julię Wieniawę i Krzysztofa Krawczyka? | Gwiazdy bez maski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE