Cena drożdżówki u Magdy Gessler zwala z nóg! Za tę kwotę można kupić obiad

2022-05-19 10:24
Magda Gessler
Autor: WBF

Magda Gessler (69 l.) jest gospodynią "Kuchennych Rewolucji" oraz słynną restauratorką. Autorytet i sława gwiazdy TVN wiążą się z wysokimi cenami w jej restauracjach. Drożdżówka od Gessler warta jest tyle, co obiad w przeciętnej, polskiej restauracji. Ile dokładnie kosztuje?

Najsłynniejsza restauratorka w Polsce - Magda Gessler znana jest z dużej ekspresji, ostrych dyskusji z restauratorami oraz rewolucji, które zmieniają oblicze polskiej gastronomii. Jej program "Kuchenne Rewolucje" cieszy się bardzo dużą popularnością. Restauratorka jest uwielbiana nie tylko przez widzów, ale także internetowych fanów, którzy licznie udzielają się pod jej postami w mediach społecznościowych. Magda Gessler poza pracą w telewizji, prowadzi swoje własne restauracje, w których często serwuje tradycyjne potrawy w wykwintnej formie. Jakiś czas temu, głośno było o pączkach restauratorki, które kosztowały aż 15 zł za sztukę. Można było je nabyć w warszawskiej cukierni "Słodki Słony". Internautów zszokował też ceny cateringu komunijnego, który w tym roku wyniósł aż 178 zł za osobę. Czy przeciętnego Polaka stać przynajmniej na tradycyjną drożdżówkę od Magdy Gessler? Poznaj cenę wypieku!

Ile kosztuje drożdżówka u Magdy Gessler?

Dziennikarze o2.pl wybrali się do cukierki "Słodki Słony", aby zapytać o aktualną cenę drożdżówek od Magdy Gessler. Okazało się, że cena wypieku zależna jest od nadzienia. Na miejscu dostępne są drożdżówki z: makiem, serem, różą czy z konfiturą malinową. Za najtańszą zapłacimy 11 zł, za najdroższą aż 22 zł! Za tę cenę można śmiało kupić obiad w przeciętnej polskiej restauracji.

"Drożdżówki są w różnych cenach. Od 11 zł za drożdżówkę z różą do 22 zł za drożdżówkę z makiem", powiedział portalowi o2.pl pracownik lokalu.

15 złotych za pączka od Gessler! Polacy ostro: "OSZALAŁA" | Komentery
Sonda
Czy kupiłbyś tort komunijny od Magdy Gessler za 1000 złotych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE