Cezary Żak

i

Autor: AKPA / Gałązka

SZOKUJĄCE SŁOWA

Cezary Żak mówił o pokusach, nagle wypalił: "Do dziś kręcą mnie 16-latki"

2022-12-08 15:32

Publikacje na temat Cezarego Żaka (61 l.) nie ustają. Wszystko za sprawą rozmowy aktora z Kubą Wojewódzkim (59 l.) i Piotrem Kędzierskim (42 l.). Podczas wywiadu serialowy Karol Krawczyk był wypytywany między innymi o swoje małżeństwo oraz o to... czy nie ma pokus. "Do dziś kręcą mnie 16-latki" - wypalił.

Cezary Żak to jeden z ulubionych polskich aktorów, któremu największą popularność przyniosły role w "Miodowych latach" oraz "Ranczu". I choć fani mężczyzny z chęcią obejrzeliby kontynuacje oby produkcji, on osobiście uważa, że coś, co jest dobre i co się skończyło, nie powinno być urozmaicane. Mimo wszystko Żak nie narzeka na brak propozycji zawodowych, ciągle gra też w teatrze. Nic więc dziwnego, że udziela wywiadów, a ten z Kubą Wojewódzkim musiał ponieść się szerokim echem.

Cezary Żak mówił o pokusach, nagle wypalił: "Do dziś kręcą mnie 16-latki"

Cezary Żak i Katarzyna Żak (59 l.) są małżeństwem od ponad 37 lat! I choć miewali kryzysy, jak każdy związek, co warto podkreślić, przetrwali każdy z nich i są szczęśliwą rodziną. Mimo to Kuba Wojewódzki nie miał problemu, by wypytywać aktora o pokusy związane z przedstawicielkami płci pięknej.

- Naprawdę żona, z którą jesteś od 22. roku życia, to jest twoja pierwsza poważna dziewczyna? Mówiąc wprost, od czasu, kiedy jesteś z żoną, nie miałeś kontaktu z żadną inną kobietą? (...) Nie masz żadnych pokus? - dopytywał dziennikarz, mimo że wcześniej aktor przytaknął, potwierdzając swoją wierność.

Ostatecznie Żak przyznał, że miewa pokusy, ale "jakoś sobie radzi". Mimo wszystko to nie te słowa najbardziej zostały zapamiętane z całej rozmowy. Wcześniej Wojewódzki postanowił potwierdzić informacje, jakie zdobył na temat swojego gościa - mianowicie, że Cezary od zawsze gustował w starszych kobietach.

- Nigdy. Wręcz przeciwnie, mnie do dzisiaj kręcą 16-latki - odparł zaskoczony, chyba nie zastanawiając się, jak zabrzmi jego odpowiedź.

- Nie mów o tym! - wtrącił szybko prezenter.

- A, przepraszam. No mówię właśnie - stwierdził.

Po chwili stało się jasne, że tego typu rozmowa nie jest dla Cezarego Żaka satysfakcjonująca, dlatego Wojewódzki i Kędzierski, widząc zakłopotanie na twarzy gościa, zaczęli wypytywać o "Miodowe lata".

Myślicie, że aktor żałuje swoich słów? Ciekawe, jak zareagowała na nie Katarzyna Żak.

Sonda
Cezary Żak powinien...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany