Katarzyna Żak opowiedziała o małżeńskich kryzysach. Szczere wyznanie dotyczące wierności

2022-08-11 14:47

Katarzyna Żak (59 l.) i Cezary Żak (61 l.) uchodzą za zgrane małżeństwo. W najnowszym wywiadzie żona aktora ujawniła, co - jej zdaniem - jest fundamentem udanego związku. Przy okazji opowiedziała także o wierności w ich związku oraz zazdrości. Była bardzo bezpośrednia!

Katarzyna Żak opowiedziała o małżeńskich kryzysach

i

Autor: instagram/@katarzynazak.official Katarzyna Żak opowiedziała o małżeńskich kryzysach

Katarzyna i Cezary Żakowie uchodzą za jedną z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie. Małżonkowie są niemal nierozłączni - nierzadko razem pracują. W wolnym czasie lubią wyjeżdżać m.in. na Mazury, gdzie znajduje się ich dom nad jeziorem. Podczas minionej majówki Cezary Żak wywołał niemały skandal, paląc plastikowe śmieci w ognisku... 

W mediach co jakiś czas pojawiają się plotki na temat rzekomych kryzysów w ich związku. W 2021 roku "Dobry Tydzień" donosił, że ich długoletni związek nie zawsze był idealny, ba - po narodzinach drugiej córki Żakowie niemal się rozstali! Na szczęście jednak udało im się przetrwać trudne chwile i dziś znów stanowią szczęśliwą, dobrze dobraną parę, co - szczególnie w show-biznesie - jest stosunkowo rzadkim zjawiskiem. Cezary i Katarzyna Żakowie są małżeństwem od niemal 37 lat! Jaka jest ich recepta na szczęście? Katarzyna Żak opowiedziała o ich związku i swojej definicji miłości na łamach "Show". 

Kiedy wychodzisz z domu, w którym miłość, wierność, uczciwość to fundament, potem żyjesz w zgodzie z tymi wartościami, bo inaczej nie potrafisz. Podobnie Cezary - z domu wyszedł wyposażony w mocny kręgosłup, byle wiatr nie jest w stanie go złamać. Jesteśmy razem od 39 lat, pod koniec sierpnia będziemy świętować 37. rocznicę ślubu, a mój mąż potrafi mnie zachwycić jak nikt inny. Myślę, że miłość polega na nieustannym zachwycie. A jak kochasz, to nie masz problemu z wiernością - mówiła.

Katarzyna Żak nie ukrywa jednak, że przed laty miała problem z zazdrością o ukochanego. Niegdyś wydawało jej się, że bez tego uczucia nie da się stworzyć trwałego, udanego związku. Sądziła, że jeśli prawdziwie kocha się drugą osobę, zazdrość jest nieodzowna...

Ile czasu i energii zmarnowałam przez takie myślenie! Na szczęście dziś jako dojrzała kobieta staram się obiektywnie przyglądać naszym relacjom - opowiadała "Show". 

Choć obecnie uwolniła się od zazdrości w związku, Katarzyna Żak przyznała, że "ma tysiące kompleksów". Zdarza jej się także zazdrościć innym kobietom. 

Mam tysiące kompleksów, jak większość kobiet. Ale jeśli czegoś zazdroszczę innym kobietom, to talentów, którymi ja nie zostałam obdarzona. Chciałabym umieć robić wiele rzeczy, ale niestety brak mi wytrwałości, na wiele umiejętności jest już za późno - podsumowała.

Cezary Żak ukrywał przed wszystkimi straszną chorobę
Sonda
Czy zrobiłeś/zrobiłaś kiedyś coś głupiego z zazdrości o partnerkę/partnera?