Filip Chajzer

i

Autor: fot. AKPA Filip Chajzer

Chajzer ujawnił treść szokującej wiadomości. Jedno słowo zwaliło go z nóg! "Poruszyło mnie"

2021-05-04 11:41

Filip Chajzer to prezenter radiowy i telewizyjny, który na stałe związany jest ze stacją TVN. Na antenie najczęściej pojawia się jako jeden z prowadzących programu porannego "Dzień Dobry TVN". Gwiazdor jest także aktywnym użytkownikiem social mediów, na których dzieli się z fanami swoim życiem. Jeden wpis zszokował widzów! Chajzer udostępnił komentarz, w którym padają przykre słowa. Nie pozostał dłużny!

Filip Chajzer tworzy bliską relację ze swoimi fanami. Jakiś czas temu podjął się rzuconego przez nich wyzwania! Jego realizacja odbiegła jednak od oczekiwań. Prowadzący jest synem innego znanego gwiazdora - Zygmunta Chajzera. Początkowo, znane nazwisko sprawiało, że wszyscy patrzyli na mężczyznę przez pryzmat kariery ojca. Ostatnio informowaliśmy o tym, jakoby Filip Chajzer miał odejść z TVNu! Jak na razie gwiazda wciąż prowadzi program "Dzień Dobry TVN", a po godzinach dzieli się z fanami swoim życiem. Na jego Instagramie pojawił ostatnio wpis, w którym Chajzer podzielił się jednym z komentarzy! Te słowa mogły zaboleć.

SPRAWDŹ TO: Ślub od pierwszego wejrzenia 5: Związek Igi i Karola nie przetrwa?! Zachowanie kobiety w ogniu krytyki eksperta. "Skupienie na sobie"

Filip Chajzer odniósł się do komentarza fanki! "Twarzy nie zmienię"

W najnowszym wpisie, który pojawił się na profilu Chajzera, autor umieścił komentarz jednej z obserwujących go pań. Prezenter w szczerych słowach odniósł się do jego treści.

"Niecierpię widoku tego wielkoglowego faceta z twarzą dziecka próbującego na sile być śmiesznym. Nienawidzę" - tak brzmiał komentarz.

Chajzer, z charakterystyczną dla siebie lekkością i poczuciem humoru, podszedł do pierwszego członu wypowiedzi, która bezpośrednio dotyczyła... wyglądu! "Tak mnie mama urodziła, ale rozumiem, że nie jest to Pani kanon piękna. Też wniósłbym pare poprawek, ale będę z tym żyć ☺️" - stwierdził. Jednak ostatnie słowo wzbudziło u niego negatywne emocje!

A jednak ostatnie słowo jest już czymś czego nie dźwigam. Nie dlatego, że chodzi o mnie. Dlatego, że tak łatwo przychodzi nam nienawidzić drugiego człowieka. (...) Nienawiść jak splunięcie. Sprawdziłem. Tekst, który polubiło 61 osób napisała bardzo ważna specjalistka w wielkim koncernie. Pani Maju.

Pomimo okrutnych słów obserwatorki, prezenter postanowił... zaprosić ją na kawę! Rzucił jej wyzwanie, by po 15 minutach rozmowy powtórzyła Chajzerowi, prosto w oczy, że go nienawidzi. "Wydaje mi się, że to bardzo ciekawy eksperyment społeczny. Nienawiść jest niebezpieczna, ale może da się ją leczyć" - podsumował!

ZOBACZ TO: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Na scenie programu pojawił się "Biały miś", a Tamara Arciuch w musicalowym stylu pokonała konkurencję

Sprawdź czy wiesz, gdzie zaczynały wielkie gwiazdy

Pytanie 1 z 10
W jakich redakcjach zaczął swoją karierę Filip Chajzer?
Bronisław Cieślak nie żyje. Wspominamy najlepsze sceny aktora
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE