Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Na scenie programu pojawił się "Biały miś", a Tamara Arciuch w musicalowym stylu pokonała konkurencję

2021-04-30 22:55
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc. 8. Tamara Arciuch jako Liza Minnelli
Autor: Maciej Zawada/POLSAT Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc. 8. Tamara Arciuch jako Liza Minnelli

Tamara Arciuch jako Liza Minnelli w kabaretowym stylu zawładnęła sceną 8. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Do finału coraz bliżej, a emocje sięgają zenitu! Swoim wspaniałym, musicalowym wykonaniem utworu „Mein herr” z filmu Kabaret, Tamara Arciuch wywalczyła pierwsze miejsce w programie! A jak zaprezentowali się pozostali uczestnicy muzycznego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" otworzył Michał Meyer i wcielił się w postać Pawła Kucharskiego z zespołu Top One! Zaśpiewał szlagier wszystkich wesel i imprez rodzinnych czyli „Biały miś”. Jego występ zyskał uznanie… samego Pawła Kucharskiego, który pojawił się na scenie i powiedział, że według niego, występ był fantastyczny! – Oddałeś tego ducha lat 90-tych, ten smutek, ale taki taneczny smutek, tak perfekcyjnie, że ja naprawdę nie wiem co jeszcze możesz zrobić, żeby to wszystko przebić – podsumował Adam Strycharczuk. Paweł Góral po raz kolejny zmierzył się z wielką divą sceniczną Celine Dion, i znowu udowodnił swój ogromny talent. Za wykonanie piosenki „A new day has come” otrzymał owacje na stojąco! – No po prostu coś niesamowitego – zachwyciła się Katarzyna Skrzynecka. – Prawdziwa gwiazda wychodzi na scenę i od razu wszyscy czujemy, że ona lśni, i że ona jest gwiazdą! Ty lśnisz dzisiaj bezdyskusyjnie – podsumował Kacper Kuszewski.

ZOBACZ TO: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Powaliła na kolana wielkim hitem! Ogromny triumf Magdaleny Narożnej

Występ Mai Hyży zszokował jury

Następnie na scenie pojawiła Maja Hyży, która po raz kolejny powaliła na kolana! Jej charakteryzacja jako Miley Cyrus wywołała szok! Jury, prowadzący oraz uczestnicy byli przekonani, że na scenę weszła prawdziwa Miley! Dopełnieniem fenomenalnej charakteryzacji był głos Mai! Wykonanie piosenki „Midnight Sky” na pewno przejdzie do historii programu!Nie wiem co tu się stało, to jest jakaś magia! Oddać nie tylko całą Miley Cyrus, ale ten klimat, i jej barwę głosu, i w ogóle to jak Ty wyglądasz dzisiaj! To naprawdę będzie jeden z tych sztandarów, które będą krążyły po Internecie  – podsumował Adam Strycharczuk.

Czar minionych lat w wykonaniu Żurka oraz Siekluckiej

Lesław Żurek roztańczył wszystkich w rytmie rock’n’rolla! Tym razem wcielił się w postać Chucka Berryego i wykonał utwór „Johnny B. Goode”! Co to był występ, co za energia! Tego wieczoru był trzecim uczestnikiem, który otrzymał owacje na stojąco! – Z taką energią, i z takim intensywnym ruchem, wokalnie nic Ci nie spadło ani z tonacji, ani z oddechu  – zachwyciła się Małgorzata Walewska. Natomiast za sprawą Anny-Marii Siekluckiej, z szalonych lat 60-tych przenieśliśmy się do lat 80-tych. W 8. odcinku Anna-Maria zmierzyła się z kultowym numerem „Survivor. Eye of the Tiger”, przemieniając się w Davea Bicklera. Było mocno i groźnie! – Mordercze spojrzenie, ta siła Twojej całej sylwetki i tego wzroku była mocną bronią dzisiaj w Twoim występie – podsumował Kacper. – Skupienie niesamowite, i ani na momencik ja tam nie widziałam kobiety, dziewczyny. Głos brzmiał podobnie. Bardzo sobie dzielnie z tym poradziłaś – dodała Kasia.

SPRAWDŹ TEŻ: PASKUDNA PORAŻKA w "Milionerach". Brała pod uwagę tylko dwie odpowiedzi i wybrała niepoprawnie! Sprawdź kompozytorów "Stabat mater"

Szóstym uczestnikiem był Piotr Gawron – Jedlikowski, który mimo kontuzji pozostał w programie i zaczarował wszystkich wykonując piosenkę „Nie dokazuj” Marka Grechuty. – Cała dostojność Marka Grechuty, mimo młodego wieku była w Twojej postawie. Wspaniale uchwyciłeś wszystkie akcenty, sposób mówienia i śpiewania Marka – powiedziała Małgorzata. Po dystyngowanym występie Piotra na scenę weszła SIA, czyli Magdalena Narożna. Na samym wejściu oczarowuje charakteryzacja Magdy – przepiękna biała suknia, fryzura z dwukolorową grzywką zasłaniającą oczy oraz wielka kokarda! Magda wykonała utwór „Courage to change” i poradziła sobie z tym zadaniem świetnie! Magda, żałuj, że tego nie widziałaś! – zażartowała Małgorzata Walewska Wokalnie jesteś znakomita – dodała. Jestem pełen podziwu dla Twojej pracy jaką wkładasz w ten program i serce, które wkładasz. Dla mnie dziś był szach – mat – podsumował Adam Strycharczuk.  

Tamara Arciuch zdeklasowała konkurencję!

Ostatnią uczestniczką była Tamara Arciuch, która wykonała jeden z najbardziej znanych na świecie  utworów kabaretowo-musicalowych „Mein Herr” Lizy Minnelli! Wykonanie to przyniosło jej zasłużone zwycięstwo w programie. Show na miarę Kabaretu – zachwyciła się Małgorzata. – To był Twój jeden z topowych występów. Także gratuluję zrobionej roboty, bo było przy tym na pewno mnóstwo pracy i to widać, z lekkością się na patrzyło  –  podsumował Adam. Zwyciężczyni czek na 10 tysięcy złotych przekazała dla Fundacji „Serce dla maluszka” na rehabilitację dla Wawrzyńca Łabędzkiego.

Tabela wyników po ósmym odcinku wygląda następująco:
  1. Tamara Arciuch
  2. Maja Hyży
  3. Paweł Góral
  4. Lesław Żurek
  5. Anna-Maria Sieklucka
  6. Magdalena Narożna
  7. Michał Meyer
  8. Piotr Gawron – Jedlikowski

ZOBACZ TO: Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się wyprawką dla maluszka. Ile wydała? Kwota zaskakuje

Magdalena Narożna zachwyca jako SIA w 8. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE