Chodakowska pokazała swoje STARE ZDJĘCIE. "Nikt mnie nie oceniał"...
doll
2019-10-1915:27
Czy ten artykuł był ciekawy? Podziel się nim!
Posiadaczka ciała idealnego, Ewa Chodakowska (37 l.), wielokrotnie spotyka się z zarzutami, że zoperowała sobie pewne części ciała lub wstrzyknęła kwas w usta. Trenerka zapewnia, że poprawiła sobie jedynie piersi. Jaka jest prawda? Widać ją na zdjęciu sprzed lat, które właśnie udostępniła na Instagramie.
i
Autor: Instagram/ Archiwum prywatne
Bez wątpienia wiele kobiet marzy, by wyglądać tak jak Ewa Chodakowska. Trenerka, która wylewa hektolitry potu na swoich treningach, przekonuje swoje fanki, że atrakcyjność "mieszka" w głowie i to od niej zależy, jak siebie postrzegamy. Sama musi zmagać się z komentarzami dotyczącymi rzekomych operacji plastycznych, jakim się poddała. Chodakowska zapewnia, że powiększyła sobie tylko piersi, bo były jej kompleksem.
W sobotę Ewa pokazała zdjęcie z czasów, gdy była jeszcze nastolatką. Na fotografii spaceruje warszawską Starówką w towarzystwie dwóch starszych sióstr i synka jednej z nich. Cóż, dzisiaj Damian ma już 27 lat... Upływ czasu spowodował, że i Chodakowska dojrzała: nadal jednak nie sposób jej pomylić! Wysoka jak na swój wiek, z dużymi ustami i długimi nogami - tak wyglądała przed laty.
- Myśle ze najważniejszym w moim dzieciństwie był fakt, ze wolno mi było popełniać błędy, które były wybaczane.. NIKT MNIE NIE OCENIAŁ .. nikt z góry na mnie nie patrzył.. i nie tylko w dzieciństwie .. w tej kwestii NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO, tak w okresie dojrzewania jak i wieku dorosłym- napisała na Instagramie trenerka.