Kurzajewski i Cichopek domagają się odszkodowania od Smaszcz

i

Autor: Akpa Kurzajewski i Cichopek domagają się odszkodowania od Smaszcz

To zakończy wojnę?

Cichopek i Kurzajewski idą do sądu. Wiemy, jakiej kwoty domagają się od Smaszcz

2023-03-17 5:16

Miarka się przebrała. Maciej Kurzajewski (50 l.) mając dość obraźliwych komentarzy ze strony byłej żony, złożył przeciwko niej pozew. Jego śladem podążyła Katarzyna Cichopek (41 l.) i też poszła do sądu. Jak dowiedział się „Super Express” zakochani domagają się od Pauliny Smaszcz (50 l.) po 100 tys. zł. Pieniądze chcą przekazać na cele charytatywne.

Po tym jak gospodarze „Pytania na śniadanie" ogłosili, że są parą, Paulina nie ustaje w komentarzach na ich temat. "Zgodziłam na orzeczenie bez winy. Wspierałam. Akceptowałam. A potem okazało się, że pieniądze są dla nich ważniejsze niż dzieci, uzgodnienia rozwodowe itd. Ja też wyszłam na tym jak Zabłocki na mydle i nigdy już nie będę żałowała żadnego mężczyzny" - napisała ostatnio w jednym z internetowych komentarzy.

W kolejnych wywodach żaliła się, że jej były mąż pozbawił ją majątku.

- Stwierdziłam, że dam sobie radę, dlatego odpuściłam alimenty na siebie i dzieci, odpuściłam podział majątku, po prostu chciałam się szybko uwolnić. I teraz, po kilku latach, kiedy mój były mąż buduje sobie cudowne życie, chce zabrać nam wszystko - dodała i zaatakowała... Cichopek.

- To, co przeżyłam przez ostatnie miesiące, kiedy odważam się walczyć o swoje, mając plik dokumentów sądowych przeciwko mnie, żeby zabrać mi i moim dzieciom wszystko, co zgromadziliśmy przez 23 lata, bo pojawiła się inna rodzina z długami i z problemami (co mnie naprawdę, sorry, ale nie obchodzi, bo moje dzieci i wnuki są dla mnie najważniejsze), pokazuje, że kobieta kobiecie wrogiem… - mówiła.

Cichopek i Kurzajewski pozwali Smaszcz

Według naszych ustaleń - dla Kasi i Macieja to za dużo.

- Nie chcą komentować słów Pauliny, by nie wchodzić w nią w dyskusje. Złożyli pozwy. Domagają się przeprosin i odszkodowania na cele charytatywne. Na pomoc ofiarom przemocy - mówi nasz informator.

Cichopek na razie nabiera wody w usta. Nie chce podgrzewać atmosfery.

- Nie komentuję. Sprawą zajmują się prawnicy. Ja skupiam się na swoim życiu i pracy. Przede mną mnóstwo wyzwań i nowych projektów. Już niebawem premiera moich kosmetyków YA Naturalna – powiedziała jedynie „Super Expressowi”.

Paulina nie zdecydowała się na komentarz.

Smaszcz OTWARCIE o CHOROBIE. Nie było przy niej rodziny
Sonda
Obserwujesz Paulinę Smaszcz w mediach społecznościowych?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają