Kurzajewski został dziadkiem

i

Autor: Gillert/AKPA, Marek Kudelski/Super Express

Ale niespodzianka

Katarzyna Cichopek wykonała gest w kierunku Pauliny Smaszcz. Czy to koniec konfliktu?

2023-03-06 6:29

Maciej Kurzajewski (50 l.) nie posiada się ze szczęścia. Gospodarz programu "Pytanie na śniadanie" został dziadkiem. Katarzyna Cichopek (41 l.) w rozmowie z "Super Expressem" pogratulowała ukochanemu i jego byłej żonie Paulinie Smaszcz (50 l.). Gwiazda "M jak miłość" wykonała piękny gest w jej kierunku. Zobaczcie co powiedziała.

O tym, że będzie dziadkiem, Maciej Kurzajewski dowiedział się pół roku przed swoimi 50 urodzinami. Gwiazdor uznał, że to najpiękniejszy prezent, jaki mógł otrzymać od syna Franciszka (26 l.) i synowej Laury. Kiedy na świecie pojawiła się jego wnuczka, od razu podzielił się radosną informacją z fanami. - Dzisiaj przyszła na Świat Piękna Dziewczynka, która będzie do mnie mówić Dziadku Maćku! Kochani Lauro i Franku, wielkie gratulacje!!! Kocham Was! Cudowny dzień!!! - napisał na Instagramie. Jak dowiedział się "Super Express" gwiazdor TVP z synem i synową zobaczył się tuż przed narodzinami wnuczki. Do ich spotkania doszło tydzień temu we włoskiej Weronie, gdzie mieszkają młodzi.

Katarzyna Cichopek pierwszy raz o Smaszcz Kurzajewskiej

Ze szczęścia Kurzajewskiego cieszy się jego ukochana, która w rozmowie z "Super Expressem" pogratulowała parterowi i jego byłej żonie. Pierwszy raz wypowiedział się o Paulinie Smaszcz.

- Cieszę się przede wszystkim szczęściem Maćka. Gratuluję świeżo upieczonym rodzicom i gratuluję dziadkom - wszystkim dziadkom. To piękne maleństwo, które się pojawiło na świecie ma dwie wspaniałe babcie, jedną ma w Polsce, drugą ma we Włoszech, tak samo dziadków. Ja stoję z boku, nie jestem przyszywaną babcią. Jestem po prostu Kasią – powiedziała nam Kasia Cichopek zaraz po tym jak odebrała nagrodę na gali Polish Businesswomen Awards za swoją markę biżuteryjną YA. Nagrodę za Charyzmatycznego Dziennikarza i Promotora Zdrowego Stylu Życia otrzymał Maciej.

Ciężko chorowała po śmierci córki. Gwiazda "Klanu" zamieszkała w domu opieki w Skolimowie.
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany