Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz zostali dziadkami! Wspaniała nowina, fani składają gratulacje

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz zostali dziadkami! Wspaniała nowina, fani składają gratulacje

Gratulujemy!

Maciej Kurzajewski został dziadkiem! Mamy komentarz Cichopek. Piękny gest w stronę Pauliny Smaszcz

2023-03-03 12:01

Maciej Kurzajewski (50 l.) został dziadkiem! Dziennikarz przekazał wspaniałą nowinę za pośrednictwem Instagrama. Wnuczka partnera Katarzyny Cichopek (41 l.) przyszła na świat w piątek, 3 marca. "Super Express" poprosił o komentarz Katarzynę Cichopek (41 l.). Gwiazda "Pytania na śniadanie" zrobiła piękny gest w kierunku Pauliny Smaszcz (50 l.).

Maciej Kurzajewski pozostaje w szczęśliwym związku z Katarzyną Cichopek. Z małżeństwa z Pauliną Smaszcz ma dwóch synów, Franciszka i Juliana. Jakiś czas temu media przekazały, że pierwszy z nich spodziewa się dziecka. Dziennikarz mówił nam wówczas: 

- Każdego dnia wyczekuję telefonu z informacją, że narodziła się moja wnuczka. Od dobrych kilkunastu lat przygotowuję się podświadomie na ten czas. Bardzo to radosne, już sam ten czas oczekiwania, kiedy córka mojego syna i jego żony pojawi się na świecie, myślę, że to dopiero będzie eksplozja radości.

Teraz jego marzenie się spełniło - on i Paulina Smaszcz zostali dziadkami!

Maciej Kurzajewski został dziadkiem. Przekazał radosne wieści

Na instagramowym profilu Macieja Kurzajewskiego pojawił się wpis, za pośrednictwem którego dziennikarz przekazał, że dziś, 3 marca 2023 roku, na świat przyszła jego wnuczka. 

"Dzisiaj przyszła na Świat Piękna Dziewczynka, która będzie do mnie mówić Dziadku Maćku! 👶❤️ Kochani Lauro i Franku, wielkie gratulacje!!! ✌️😍 Kocham Was! 🥰 Cudowny dzień!!! ✌️" - napisał szczęśliwy prezenter. 

W komentarzach posypały się gratulacje oraz życzenia zdrowia dla jego wnuczki i jej rodziców. Post skomentowała również Kasia Cichopek, która z pewnością cieszy się razem z ukochanym. "❤️❤️❤️❤️❤️" - wyraziła swoje szczęście. 

Katarzyna Cichopek komentuje narodziny dziecka

Cichopek cieszy się szczęściem swojego ukochanego. Wie, że Maciek długo czekał na ten moment. Gospodyni "Pytania na śniadanie" w rozmowie z "Super Expressem" złożyła gratulacje parterowi, ale również jego byłej żonie, Paulinie Smaszcz.

- Cieszę się szczęściem Maćka - narodziny dziecka to zawsze jest coś pięknego. Serdecznie gratuluję świeżo upieczonym rodzicom i dziadkom - powiedziała Cichopek w rozmowie z "Super Expressem".

Jak dowiedział się "Super Express" syn Kurzajewskiego chroni swoją prywatność i nie chce zdradzać imienia dziecka.

Koniecznie zobacz: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na kolejnym urlopie. Nie uwierzycie, co zrobiła córka aktorki

My również przyłączamy się do licznych gratulacji! 

Sonda
Czy lubisz Macieja Kurzajewskiego?
ŁZY wzruszenia! Gwiazdy w Skolimowie oglądają siebie na ekranie
Nasi Partnerzy polecają