Katarzyna Cichopek

i

Autor: Instagram @katarzynacichopek

Nieco ryzykowny wybór

Cichopek zwróciła się do kobiet. Wszyscy patrzą na jej stopy!

2023-03-08 16:50

Katarzyna Cichopek (41 l.) opublikowała w sieci nowy post z okazji Dnia Kobiet. Gwiazda "M jak miłość" złożyła paniom życzenia, jednocześnie prezentując bardzo wiosenną stylizację. Niestety, na zewnątrz było akurat bardzo zimno...

Katarzyna Cichopek nie ustaje w promocji swojej osoby i swoich biznesów na instagramowym koncie. Jej social media od dawna wyglądają jak banery reklamowe, ale internauci przestali się dziwić - gwiazda dzięki popularności, jaką zyskała w ostatnich miesiącach za sprawą związku z Maciejem Kurzajewskim (50 l.), zarabia w sieci krocie, co widać chociażby po jej najnowszej stylizacji. Do tanich nie należała, wystarczy spojrzeć na buty z ćwiekami.

Katarzyna Cichopek zwróciła się do kobiet. Wszyscy patrzą na jej stopy!

Nie tylko panowie, ale i znane panie zdecydowały się na składanie sobie nawzajem życzeń z okazji Dnia Kobiet. Do grona tych osób dołączyła chwilę temu Katarzyna Cichopek, która opublikowała na Instagramie wyjątkowy wpis.

- Życzę wam, kochane moje, żebyście z życia czerpały garściami, żebyście nigdy nie przekładały potrzeb innych nad własne, żebyście kochały siebie za to, że jesteście! Takie właśnie, jakie jesteście, nie inne. Żebyście kochały i były kochane, żebyście były szanowane i doceniane każdego dnia, nie tylko od święta. Żebyście słuchały intuicji, nie ignorowały czerwonych lampek i żebyście się nigdy niczego nie bały! Spełniajcie siebie, swoje marzenia i uśmiechajcie się do siebie i świata! Siła jest kobietą - apelowała.

Jak można było się spodziewać, pod postem pojawiła się masa pozytywnych komentarzy. Nie da się przejść jednak obojętnie obok stylizacji gwiazdy, która jest iście wiosenna, choć termometry w Warszawie wskazywały nieco ponad 3 stopnie Celsjusza... Cichopek zdecydowała się na krótką marynarkę oraz spodnie 7/8. O ile brak kurtki można tłumaczyć chwilowym zdjęciem jej na potrzeby ulicznej sesji, wybór odkrytych sandałków od Valentino, za które zapłaciła kilka tysięcy złotych, jest nieco ryzykowny. Gwiazda "M jak miłość" może nabawić się przez to przeziębienia, a tego przecież nikt jej nie życzy!

Opłacało się tak ryzykować?

Sonda
Myślisz, że dzieci Kasi Cichopek i Marcina Hakiela pójdą w ich ślady?
Nasi Partnerzy polecają