Dominika Gwit założyła CIĄŻOWE SPODNIE! Dumnie ogłasza: Rośnie nasz chłopiec jak na drożdżach

i

Autor: AKPA Dominika Gwit założyła CIĄŻOWE SPODNIE! Dumnie ogłasza: "Rośnie nasz chłopiec jak na drożdżach"

Aktorka wkrótce zostanie mamą

Ciężarna Dominika Gwit pichci w kuchni i przygotowuje się do świąt. Uwagę zwraca jeden szczegół

2022-12-10 13:55

Dominika Gwit wkrótce zostanie po raz pierwszy mamą. Choć aktorka jest w ciąży nie zamierza zwolnić tempa i już przygotowuje się do Bożego Narodzenia. Tym razem Gwit pochwaliła się zdjęciem z kuchni. Gwiazda podkreśla, ze już teraz gotuje świąteczne potrawy i je mrozi, aby nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Jednak uwagę na zdjęciu przyciągnął jeszcze jeden szczegół.

Dominika Gwit zdradziła patent na przygotowania do świąt

Dominika Gwit w ciąży zachwyca formą. Aktorka nie zwalnia tempa i mimo zaawansowanej ciąży nie zamierza odpuścić przygotowań do Bożego Narodzenia. Ciężarna Gwit zdradziła fanom swój patent, aby ułatwić sobie przedświąteczne rytuały. Wstawiła na Instagramie zdjęcie z kuchni, na którym chwali się samodzielnie zrobionymi pierogami z grzybami i kapustą. - Robię je już na wigilię i mrożę! Cały dzień słucham świątecznych piosenek, domek pachnie wywarem grzybowym i jedną nogą jestem już przy świątecznym stole - pisze pod zdjęciem. Dzięki temu tuż przed Wigilią nie trzeba spędzać pół nocy w kuchni. Fani polubili pomysł aktorki. Okazuje się, że wiele osób też już wcześniej przygotowuje część potraw wigilijnych i je mrozi. - Jedzonko robię wcześniej, nie lubię na ostatnią chwilę. Szkoda czasu, lepiej spędzić czas z bliskimi w święta, niż stać przy garach - piszą pod zdjęciem aktorki. Okazuje się, że Dominika Gwit może pochwalić się talentem kulinarnym, a żeby to podkreślić, do kuchni założyła fartuch MasterChefa opatrzony jej imieniem.

Ciężarna Gwit nie zwalnia tempa

Uwagę fanów przykuła jeszcze jedna rzecz. Obserwatorzy są pod wrażeniem, że aktorka w zaawansowanej ciąży ma siłę, aby stać w kuchni przez kilka godzin i przygotowywać potrawy świąteczne. - Jesteś niesamowita, uwielbiam Cię i podziwiam, że w tym stanie masz jeszcze siłę i chęć na czynienie takich trudnych potraw, bo pierogi wymagają dobrego rozwałkowania ciasta (cienko). Trzymaj się, mega pozytywna babo i czekam z utęsknieniem na Twoje rozwiązanie... a maluszek na pewno urodzi się szczęśliwy, mając taką pozytywnie zakręconą matkę - chwalą zachwyceni fani.

Sonda
Ty też przygotowujesz świąteczne potrawy wcześniej?
Dominika Gwit bała się o swoje zdrowie w "Fort Boyard"