Ciężarna Olga Bołądź usłyszała niepokojącą diagnozę

i

Autor: AKPA/Niemiec

To musiało być straszne

Ciężarna Olga Bołądź usłyszała niepokojącą diagnozę. Musiała działać

2023-02-21 21:37

Olga Bołądź (39 l.) w grudniu 2022 roku potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka. Obecnie aktorka ma już za sobą większą część ciąży. Jej kolejna pociecha przyjdzie na świat za trzy miesiące. Bołądź pojawiła się na marcowej okładce magazynu "Viva!". Udzieliła też szczerego wywiadu, w którym wyznała, że jej ciąża mogła być zagrożona.

Olga Bołądź to aktorka teatralna i filmowa oraz reżyserka, znana z produkcji takich jak m.in. "M jak miłość", "Czas honoru", "Hotel 52" czy "Kobiety mafii". Gwiazda została mamą po raz pierwszy w 2013 roku. To wtedy przyszedł na świat jej syn, Bruno, owoc miłości z tajemniczym Rafałem. Para rozstała się jeszcze przed narodzinami chłopca. Postanowili jednak, że zrobią wszystko, aby zapewnić mu jak najlepsze warunki i bezpieczeństwo. Pozostali też w przyjacielskich stosunkach. 

Olga Bołądź usłyszała, że jej ciąża jest zagrożona. Musiała zwolnić!

Obecnie aktorka związana jest z Jakubem Chruścińskim, z którym spodziewa się drugiego dziecka. Bołądź przez długi czas utrzymywała ciążę w tajemnicy. Radosną nowinę potwierdziła dopiero w grudniu 2022 roku. Teraz gwiazda pojawiła się na okładce marcowego wydania magazynu "Viva!". Zapozowała topless i z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Udzieliła również "Vivie!" wywiadu, w którym zdradziła, że w 14. tygodniu ciąży usłyszała od lekarza niepokojącą diagnozę. 

- Zwolniłam, bo okazało się, że ciąża może być zagrożona. Moja lekarka powiedziała, że muszę na siebie uważać, zwolnić, to było w 14. tygodniu ciąży - czytamy.

Aktorka postanowiła działać niemal od razu. Zdrowie jej drugiego dziecka było najważniejsze. Współpracownicy okazali się bardzo wyrozumiali.

- Pamiętam moment, kiedy odpuściłam. Zadzwoniłam do producentów, z którymi pracuję, i przeprosiłam. Z dnia na dzień moje nowe projekty zostały przesunięte, a w starych załatwiono zastępstwo. Nikt nie robił problemów - wyznała.

Aktorka musiała oszczędzać się i kolejne dwa miesiące spędziła w domu. Dużo odpoczywała i wszystko wskazuje na to, że najgorsze ma już za sobą. Ona i jej ukochany nie mogą doczekać się przyjścia na świat ich pociechy.

Ciężarna Olga Bołądź nieco zwolniła tempo pracy, nie rezygnuje z pracy. Jak znosi ciążę?
Sonda
Olga Bołądź jest dobrą aktorką?

Martyna Wojciechowska wyznała Marcinowi Mellerowi, że jest control freakiem i... wyrzucili ją z przedszkola!

Co jeszcze zdradziła? POSŁUCHAJ najnowszego odcinka podcastu MELLINA!

Listen on Spreaker.