Bołądź

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Bołądź

Gratulacje!

Olga Bołądź jest w ciąży! Aktorka pochwaliła się sporym brzuszkiem

2022-12-07 7:54

We wtorek, 6 grudnia w Teatrze Wielkim odbyła się wielka gala z okazji 30-lecia Polsatu. Każda z gwiazd chciała zrobić jak największe wrażenie, ale to Olga Bołądź skradła show. Wszystko za sprawą swojego ciążowego brzuszka, który podkreśliła obcisłą sukienką.

We wtorek, 6 grudnia, w Teatrze Wielkim w Warszawie odbywa się Wielka Gala Jubileuszowa z Okazji 30-lecia Polsatu. Wydarzenie to było okazją do przypomnienia najważniejszych momentów z historii stacji i podsumowania trzech dekad działalności Polsatu. Na gali nie mogło zabraknąć największych gwiazd związanych z tą stacją. W uroczystości wzięli udział m.in. prezenterzy, muzycy, politycy oraz najważniejsze osobistości, przede wszystkim prezes Polsatu, Zygmunt Solorz czy dyrektor programowa stacji, Nina Terentiew. 30-lecie Polsatu uświetniły występy m.in. Golec uOrkiestry, Muńka Staszczyka, Organka czy Maćka Maleńczuka. Wśród gości znalazła się również Olga Bołądź i to ona skradła całe show!

Olga Bołądź pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Na gali pojawiło się mnóstwo znanych gwiazd. Każda z pań chciała zabłysnąć swoją kreacją. Jednak, gdy na czerwonym dywanie pojawiła się Olga Bołądź wszyscy byli w szoku. Aktorka założyła obcisłą sukienkę, która uwydatniła spory brzuszek! Okazuje się, że celebrytka jest w ciąży! Wcześniej w ogóle się nie chwaliła. Radosną nowinę potwierdziła portalowi Pudelek. "To jest piękna i dobra nowina" - napisała w wiadomości do portalu. 

Prawdopodobnie ojcem dziecka jest obecny partner Olgi Kuba Chruścikowski, z którym aktorka jest już od kilki lat. Bołądź już jest mamą 9-letniego synka Bruno.

Bołądź

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Bołądź
Sonda
Olga Bołądź jest dobrą aktorką?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany