Maciej Maleńczuk oddał hołd Krzysztofowi Krawczykowi

i

Autor: AKPA/Piętka

Wzruszające!

Maleńczuk zaśpiewał w hołdzie Krawczykowi. Przejmujący występ na gali 30-lecia Polsatu

2022-12-06 22:39

Maciej Maleńczuk (61 l.) był jednym z artystów zaproszonych na Wielkiej Gali Jubileuszowej z okazji 30-lecia Polsatu. Gwiazdor postanowił oddać hołd zmarłemu w 2021 roku Krzysztofowi Krawczykowi (+74 l.) i wykonał jeden z jego najpopularniejszych utworów. Wzruszające!

Maciej Maleńczuk to jeden z najpopularniejszych, ale też kontrowersyjnych i awangardowych wokalistów w naszym kraju. Gwiazdor występuje na scenie od 36 lat i wciąż cieszy się dużą popularnością. Maleńczuk może pochwalić się imponującym dorobkiem muzycznym, na który składa się 16 albumów solowych, 2 koncertowe, kilkanaście singli oraz kilkadziesiąt teledysków. Maleńczuk jest również laureatem kilku prestiżowych nagród muzycznych.

Maciej Maleńczuk wystąpił na Wielkiej Gali Jubileuszowej z okazji 30-lecia Polsatu. Oddał hołd Krzysztofowi Krawczykowi

Piosenkarz występował już kilka razy na Polsat SuperHit Festiwal, a teraz pojawił się na Wielkiej Gali Jubileuszowej z okazji 30-lecia stacji. Maleńczuk postanowił oddać hołd wielkiemu gwiazdorowi polskiej estrady, Krzysztofowi Krawczykowi, który odszedł w 2021 roku w wieku 74. lat. Na scenie Teatru Wielkiego w Warszawie zaśpiewał piosenkę "Chciałem być", czyli jeden z największych przebojów Krawczyka, uwielbiany przez tysiące jego fanów. Wykonanie Macieja Maleńczuka, choć znaczące różniące się od wersji Krawczyka, z pewnością chwyciło za serce osoby zgromadzone na Gali Jubileuszowej Polsatu. Ochrypły głos Maleńczuka doskonale współgrał z przejmującym tekstem utworu zmarłego artysty.

Sonda
Twój ulubiony utwór Krzysztofa Krawczyka to...?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają