Piotr Kukulski, Natalia Kukulska

i

Autor: AKPA

Co Natalia Kukulska myśli o twórczości swojego brata? Oceniła muzykę Pikeja! Jakie relacje ich łączą?

2022-06-29 19:41

Natalia Kukulska (46 l.) rzadko wypowiada się publicznie na temat swojego przyrodniego brata, Piotra Kukulskiego (33 l.). Nie jest jednak tajemnicą, że wokalistki i Pikeja nie łączą zbyt ciepłe stosunki. Teraz piosenkarka przerwała milczenie i postanowiła odnieść się do plotek o konflikcie między nimi. Skomentowała także muzyczną twórczość Pikeja! Chyba jej się nie spodobała...

Natalia Kukulska ocenia muzykę swojego młodszego brata, Pikeja. Krótko i konkretnie!

Natalia Kukulska w pewnym momencie nie mogła już ukryć, że pomiędzy nią a jej młodszym, przyrodnim bratem, nie jest najlepiej. Choć plotek o konflikcie Piotra Kukulskiego, posługującego się pseudonimem scenicznym "Pikej", nie brakowało, wokalistka starała się bronić prywatności i nie komentować sytuacji. To się jednak zmieniło! 

Piosenkarka nadal nie starała się rozdmuchiwać sprawy. Oszczędnie, ale szczerze podzieliła się swoimi refleksjami w najnowszym odcinku programu "Hejt Park". Jednak to nie prowadzący, Krzysztof Stanowski, zadał Natalii Kukulskiej niewygodne pytanie. Był to jeden z widzów, który dodzwonił się do programu, nadawanego na żywo! Poprosił, aby wytłumaczyła, jakie relacje łączą ją z jej bratem i jak ocenia jego muzyczny dorobek. Co wokalistka miała do powiedzenia na ten temat? 

Nie jest mi zręcznie oceniać to, co mój przyrodni brat robił. Wiadomo, że nie jest to w moim klimacie. Nie jest mi bliskie. Dopinguję mu, życzę, żeby znalazł swoją wartość i drogę. Myślę, że jest blisko. Pozwólmy ludziom być sobą - tak Natalia Kukulska podsumowała swój stosunek do muzyki swojego przyrodniego brata, Piotra Kowalskiego.

Był taki moment w moim życiu, kiedy była fala różnych artykułów na ten temat, kiedy mogłam krzyczeć, jaka jest prawda, cierpiałam, ale milczałam. Wiedziałam, że wchodzenie w polemikę będzie bardzo trudne - tak wokalistka odniosła się do samych plotek dotyczących jej konfliktu z młodszym bratem, Piotrem Kukulskim.

Edyta Górniak wzbudziła niemało kontrowersji, pojawiając się na zlocie "Harmonii Kosmosu"! Teraz ostrzega przed zagrożeniem. Więcej w naszej galerii zdjęć poniżej!

KRZYSZTOF KRAWCZYK aka TRAPCZYK, czyli DRUGIE ŻYCIE wielkich hitów | ESKA XD - Ale to już było! #50
Sonda
Jak oceniasz wypowiedź Natalii Kukulskiej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE