Będziecie w szoku, co wyprawia syn Edyty Górniak! Mama go ZATŁUCZE, gdy to zobaczy?! [FOTO]

2021-09-16 14:32
Będziecie w szoku, co wyprawia syn Edyty Górniak! Co się z nim dzieje?!
Autor: AKPA Będziecie w szoku, co wyprawia syn Edyty Górniak! Co się z nim dzieje?!

Edyta Górniak od zawsze chuchała i dmuchała na swojego ukochanego jedynaka i dawała mu wiele swobody. Piosenkarka szanowała jego decyzję, które podejmował odkąd skończył 6 lat. 17-letni Allan Krupa od kilku miesięcy jest widywany w Sopocie. Tymczasem media obiegają bardzo niepokojące zdjęcia nastolatka. Będziecie w szoku, co wyprawia syn Edyty Górniak! Oj, mama się wścieknie!

Przez lata syn Edyty Górniak uchodził niemal za wzór do naśladowania. Miał jasno sprecyzowany plan na życie - Edyta Górniak z dumą opowiadała, że zamierza iść na studia oficerskie, po których będzie pracować w specjalnej jednostce wojskowej. Wygląda na to, że jego marzenia o służbie dla kraju legły w gruzach. Allan Krupa nie podszedł do matury, a w czerwcu oświadczył na swoim Instagramie, że "studia to jest strata czasu".

NIE PRZEGAP: Ile żon miał Robert Janowski? Odpowiedź zszokuje wielu!

Syn Edyty Górniak nawiązał też bliską relację z Marcinem Najmanem. Dzięki niemu zaczął fascynować się boksem i zaczął trenować. Okazuje się, że zainteresowanie sportem już mu przeszło.

- Allan przestał trenować, nie podszedł do matury, ale w życiu są różne sytuacje - tłumaczy w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" Marcin Najman. - Nie sądzę, by [studia - przyp. red.] to był warunek, czy Allan może zostać żołnierzem.

Będziecie w szoku, co wyprawia syn Edyty Górniak! Oj, mama się wścieknie!

Tymczasem syn Edyty Górniak przechodzi niepokojącą przemianę. Wystylizowany na amerykańskiego rapera nastolatek od kilku miesięcy jest widywany w Sopocie. Allan Krupa dodał niedawno zdjęcie, na którym pozdrawia wszystkich "środkowym palcem". Wulgarny gest 17-latka odbił się szerokim echem w mediach, ale to nie powstrzymało go od dodania kolejnego kontrowersyjnego zdjęcia. Widzimy na nim, jak syn Edyty Górniak pali skręta!

Przypominamy, że paparazzi kilkakrotnie złapali Allana na paleniu papierosów, kiedy miał 15 lat. Edyta Górniak nie przyjęła tego dobrze i podniesionym głosem mówiła, że "go zatłucze". Czy i tym razem się wścieknie?

- Od małego dawała jedynakowi wiele swobody. Szanowała jego wybory i nie negowała decyzji. Czy nie będzie wkrótce tego żałować? - zastanawia się "Dobry Tydzień".

NIE PRZEGAP: Aktorka "Rancza" i "M jak miłość" urodziła bliźniaki w wieku 60 lat! Wiemy, co się z nimi teraz dzieje!

Allan Krupa pali skręta
Autor: Instagram Allan Krupa pali skręta
Sonda
Czy myślisz, że Edyta Górniak bedzie miała problemy z synem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE