Smutne wieści

Co za dramat! Małgorzata Foremniak rozstała się z partnerem. Uciekła z Warszawy. TYLKO U NAS

2023-07-13 4:00

Jeszcze kilka tygodni temu Małgorzata Foremniak (56 l.) była szczęśliwie zakochana. Niestety, jak się właśnie dowiedzieliśmy, jej związek z producentem filmowym Pawłem Jodłowskim (45 l.) to już przeszłość. Małgosia Foremniak była z nim dwa lata. Niestety, ich związek zabiła odległość.

Co za dramat! Małgorzata Foremniak rozstała się z partnerem. Uciekła z Warszawy

Jeszcze w maju Małgorzata Foremniak odwiedziła swojego ukochanego w Londynie, gdzie Paweł Jodłowski mieszka na stałe. Wspólnie świętowali koronację króla Karola III. A tu takie wieści! Jak ustalił "Super Express", aktorka właśnie rozstała się z partnerem.

– Odległość miała wpływ na tę decyzję. Paweł mieszka w Londynie, Małgosia nie była w stanie zrezygnować z Polski, widywali się więc rzadko i uznali, że lepiej będzie, gdy zostaną przyjaciółmi – zdradza w rozmowie z nami znajoma byłej już pary.

Małgorzata Foremniak wyjechała z Warszawy

To była decyzja, którą podjęli rozumem. Ale jej serce na pewno wciąż krwawi.

Zaszyła się na mazowieckiej wsi, w swoim ukochanym domu pod Radomiem, kontakt z naturą zawsze ją koi i dodaje optymizmu - dowiadujemy się. Nie jest tam sama. - Ja tutaj ładuję akumulatory, podejmuję ważne decyzje i żyję. Mam sporo zwierząt, bo są: konie, osioł, kozy, sowa w kominie i oczywiście psy i koty - mówiła o swoim domu na wsi w jednym z wywiadów.

Małgorzata Foremniak i Paweł Jodłowski

Z Pawłem Jodłowskim gwiazda spędziła ponad 2 lata. Ale znają się już kilkanaście lat. Zaiskrzyło podczas pracy nad musicalem „Chopin musi umrzeć", w którym Małgorzata Foremniak grała jedną z ról, a który produkował Paweł. Po premierze utrzymywali kontakt telefoniczny, a najbardziej zbliżyli się w czasie pandemii. Paweł był szarmancki i romantyczny. Przed rokiem na Nowy Rok zabrał ukochaną do gorących źródeł na Islandii, gdzie oboje kąpali się w wodach termalnych i celebrowali jej 55. urodziny, które przypadają na początku stycznia.

– Małgosia zachowuje te dobre wspomnienia i jest otwarta na nowe – dodaje nasze źródło.

Zobaczcie w naszej galerii wspólne zdjęcia Małgorzaty Foremniak i Pawła Jodłowskiego.

Uczestniczka Mam Talent zaprosiła Małgorzatę Foremniak na scenę. Zobaczcie, co stało się potem!
Sonda
Czy lubisz Małgorzatę Foremniak?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany