Co za głos! Ksiądz wystąpił w muzycznym show. Oczarował widownię i jurorów [WIDEO]

2015-04-04 11:50

Była już zakonnica Cristina, w której, dzięki udziałowi we włoskiej edycji programu The Voice, zakochali się wszyscy Włosi. W hiszpańskim programie wziął udział ksiądz! Redemptorysta ojciec Damian Maria Montes oczarował widzów i jurorów wykonaniem piosenki "Angel" Roberta Williamsa. Koniecznie zobaczcie wideo!

W ubiegłym roku prawdziwą furorę zrobiła siostra zakonna, która wystąpiła we włoskej wersji programu The Voice. Siostra Cristina wygrała program. W hiszpańskim The Voz wziął udział redemptorysta, ojciec Damian. Młody ksiądz wyznał, że śpiewa od 16 roku życia i zawsze kochał muzykę. Uznał, że musi coś zrobić ze swoim życiem i wstąpił do zakonu, ale muzyka nadal zajmowała ważne miejsce w jego sercu. - Chce przekazać światu miłość za pomocą swojej muzyki - powiedział Damian w programie. Swoim wykonaniem piosenki "Angel" Robbiego Williamsa całkowicie oczarował widzów i jurorów. Zyskał przydomek "głos anioła". Nikt nie krył zaskoczenia, a jeden z jurorów, piosenkarz Antonio Orozco zapytał, czy w zamian za pomoc w wygraniu programu, Damian pomoże mu się dostać do nieba? Zobaczcie film z ojcem Damianem.

Zobacz: REWELACJA! Śpiewająca ZAKONNICA wygrała włoski "The Voice"! Zobaczcie finał

Polecamy:  Pamiętacie ŚPIEWAJĄCĄ ZAKONNICĘ z włoskiego The Voice? Nagrała ZASKAKUJĄCY singiel [WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE