Córka Borysa Szyca ma już 18 lat! Zobaczcie, jak wygląda

i

Autor: AKPA/Baranowski, instagram/@borys.szyc Córka Borysa Szyca ma już 18 lat! Zobaczcie, jak wygląda

Ależ wyrosła!

Córka Borysa Szyca ma już 18 lat! Zobaczcie, jak wygląda. Fani: "Twoja kopia"

2023-01-07 19:30

Borys Szyc (45 l.) to ceniony aktor, a prywatnie - ojciec dwójki dzieci. Jego córka, Sonia Szyc, właśnie skończyła 18 lat! Dumny tata pochwalił się tym, jak wyrosła nastolatka, na Instagramie. "Jak to pojąć?" - dziwił się. Zobaczcie, jak wyrosła córka Borysa Szyca! Podobna do taty?

Borys Szyc to aktor znany z ról w takich produkcjach jak m.in. "Kingsajz", "Przedwiośnie", "Symetria", "Pręgi", "Job, czyli ostatnia szara komórka", "Testosteron", "Ryś", "Przepis na życie" czy też "1920 Bitwa Warszawska". Szyc jest także jedną z niewielu gwiazd, które otwarcie mówią o alkoholizmie. Aktor w 2021 roku wyjawił, że udało mu się wyrwać ze szponów nałogu i już od kilku lat nie sięga do kieliszka. 

Prywatnie Borys Szyc jest mężem Justyny Nagłowskiej, a także ojcem dwójki dzieci. Młodszy syn aktora, niespełna dwuletni Henryk, to owoc jego związku z obecną żoną. Ma on także córkę z relacji z Anną Bareją. Sonia urodziła się w 2005 roku i właśnie skończyła 18 lat! 

Borys Szyc pokazał córkę. Sonia ma już 18 lat! Podobna do taty?

Borys Szyc pokazał na Instagramie dwa zdjęcia z córką - jedno sprzed lat, gdy Sonia była jeszcze małą dziewczynką, i drugie, aktualne. Choć mocno wyrosła, jedno pozostało niezmienne - jasne włosy nastolatki. Dumny tata publicznie złożył życzenia ukochanej córce.  

"Łatwo policzyć od 1 do 18tu. Ale jak to pojąć? Że minęło już tyle czasu i moja mała córcia staje się dziś dorosłą kobietą…? Kocham Cię córeczko bezwarunkową miłością. Sprawiłaś mi tyle wzruszeń, tyle się nauczyłem dzięki Tobie… Jesteś pięknym , mądrym i wrażliwym człowiekiem. Kobietą, która ma swoje jasne plany i marzenia. Życzę Ci żebyś czuła wolność i szczęście w dorosłym życiu. Żyj!❤️❤️❤️???" - napisał Borys Szyc na Instagramie.

Fani aktora są pod wrażeniem urody 18-letniej Soni. W komentarzach posypały się liczne komplementy, a także życzenia urodzinowe dla córki Borysa Szyca. "Borys, to Twoja kopia", "Ale córcia do pana podobna", "Czysty tata" - czytamy. 

Zobaczcie, jak wygląda córka Borysa Szyca. Rzeczywiście podobna do znanego taty?

Sonda
Lubisz Borysa Szyca?