Gwiazdor przyłapany

Borys Szyc klei się do żony nad Bałtykiem. Pokazali plażowiczom, jak się kochają [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2022-08-08 5:00

Borys Szyc (44 l.) i Justyna Nagłowska (42 l.) zawitali z małym synkiem do ukochanych Chałup na Mierzei Helskiej. I jest to prawdziwie gorący urlop. Bo nawet obecność maluszka i innych plażowiczów nie sprawiła, że aktor i projektantka przestali się do siebie kleić. Widać, że oboje wciąż bardzo się kochają.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska na każdym kroku udowadniają, że kochają się na zabój. Przed tygodniem mieli okazję spędzić weekend tylko we dwoje. Ich zdjęcia rozpaliły naszą stronę internetową. ZOBACZ: Borys Szyc z gołą klatą pochwalił się seksowną żoną. Smażą się w Sopocie. PAPARAZZI

"Randka wyjazdowa. Baterie podładowane. Relacja dopieszczona" – relacjonowali wyjazd w sieci. Ale Borys Szyc i Justyna Nagłowska nie zapomnieli o swoim synku.

NIE PRZEGAP: Tak mieszka Borys Szyc. Dom w luksusowej dzielnicy. A jaki ma taras! [ZDJĘCIA]

Zaledwie kilka dni po upojnym weekendzie w Sopocie już razem z Henryczkiem (2 l.) ruszyli w stronę Chałup, ukochanego wakacyjnego miejsca aktora. I choć chłopiec skupiał na sobie większość ich uwagi, Borys i Justyna wykorzystywali każdą chwilę na to, by wtulić się w siebie i namiętnie całować. Choć są parą już od blisko dziewięciu lat, a małżeństwem od trzech, jak widać namiętność pomiędzy nimi wciąż jest ogromna! Aż miło popatrzeć na taką miłość, zarówno do polskiego morza, jak i do żony.

Zobaczcie w naszej galerii, jak Borys Szyc bawi się nad morzem:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE