Emilian Kamiński z córką

i

Autor: AKPA / Engelbrecht, Prończyk

Tak dziś wygląda

Córka Emiliana Kamińskiego to dorosła kobieta. Czym zajmuje się Natalia Kamińska?

2022-12-27 16:23

Rodzina i fani opłakują Emiliana Kamińskiego, który zmarł nagle w wieku 70 lat. Wybitny aktor chorował, ale cały czas był aktywny zawodowo. Spełniał się również w roli męża oraz ojca. Jak wygląda i czym zajmuje się jego najstarsza pociecha?

Informacje o śmierci Emiliana Kamińskiego zostały podane do publicznej wiadomości w poniedziałkowy poranek, 26 grudnia. Aktor, który cieszył się niebywałą popularnością w kraju, zmarł w wieku 70 lat w wyniku choroby, która zaatakowała jego płuca.

- Dziś o godzinie 7.30, po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Emilian Kamiński, twórca i dyrektor Teatru Kamienica, aktor i reżyser. Odszedł przy rodzinie, w swoim domu w Józefowie. Nie ma słów, które potrafiłyby wyrazić smutek i żal pozostawiony w naszych sercach - brzmiała treść oświadczenia rodziny oraz pracowników artysty.

Emilian Kamiński, jak można było przeczytać w komunikacie, mógł liczyć na wsparcie bliskich do samego końca. Była przy nim żona oraz dzieci.

Córka Emiliana Kamińskiego to dorosła kobieta. Czym zajmuje się Natalia Kamińska?

Emilian Kamiński poślubił aktorkę Justynę Sieńczyłło w 1997 roku. Doczekał się z nią dwóch synów: Kajetana oraz Cypriana. Wcześniej jednak związany był z dziennikarką Izabellę Jarską. Para rozstała się, bo miała inne priorytety, pozostając jednak w dobrych relacjach. Owocem ich związku jest córka, która dziś jest dorosłą kobietą. Natalia Kamińska nie poszła jednak w ślady rodziców i nie zdecydowała się na medialną karierę. Zrobiła licencjat z ekonomii oraz magisterkę z polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim.

Choć w ostatnim czasie nie pojawiała się u boku taty podczas jego publicznych wystąpień w Teatrze Kamienica, kilka razy pozowała na ściance. Aktor zabierał ją też na medialne wydarzenia, gdy była małym dzieckiem. W poniższej galerii możecie zobaczyć, jak zmieniała się najstarsza latorośl Emiliana Kamińskiego.

Sonda
Emilian Kamiński był dobrym aktorem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany