Małgorzata Tomaszewska

i

Autor: Małgorzata Tomaszewska/Instagram Małgorzata Tomaszewska

Prawdziwa bogini!

Córka Jana Tomaszewskiego chwali się boskim ciałem. Zobacz, gdzie gwiazda pojechała na wakacje

2022-07-29 12:40

Małgorzata Tomaszewska (33 l.) na co dzień zachwyca widzów swoją urodą prowadząc "Pytanie na śniadanie". Jednak dopiero, gdy pokazała zdjęcia z zagranicznych wakacji, jej boskie ciało zapiera dech w piersiach. Celebrytka postanowiła chwilę odpocząć i zrelaksować się na przepięknej wyspie.

Małgorzata Tomaszewska zdobyła sporą popularność, odkąd została prowadzącą "Pytanie na śniadanie". Córka bramkarza Jana Tomaszewskiego stała się flagową gwiazdą TVP i często jest również gospodynią wielkich koncertów, organizowanych przez stację. Widzowie są pod wrażeniem urody celebrytki i chętnie też śledzą jej profile w mediach społecznościowych. To właśnie tam Małgorzata chwali się swoim życiem, a na zdjęciach stawia na naturalność, eksponując swoje wdzięki. Teraz mieliśmy okazję zobaczyć, gdzie Tomaszewska wybrała się na krótki urlop.  

Małgorzata Tomaszewska: Mąż nie rozumiał jej pracy?

Gdzie córka Jana Tomaszewskiego pojechała na wakacje?

Prowadząca "Pytanie na śniadanie" jest przeszczęśliwa, że może pracować dla TVP i nie wyobraża sobie innej opcji. Oprócz prowadzenia śniadaniówki, sprawdza się jako gospodyni imprez organizowanych przez stację. Ma więc sporo pracy, ale zawsze znajdzie chwilę, żeby naładować akumulatory w jakimś przepięknym miejscu. W tym roku postawiła na Grecję i uroczą wulkaniczną wyspę Santorini. Małgosia nie mogła sobie odmówić pochwalenia się kilkoma zdjęciami z tego miejsca.

Tomaszewska kusi pięknym ciałem

Małgorzata Tomaszewska to piękna kobieta o idealnej sylwetce. W czerwonej, zwiewnej kreacji wyglądała rewelacyjnie. Podkreśliła swoje ponętne wdzięki i zachwyciła swoich fanów. 

"Co za figura ???????"

"Jesteś piękną kobietą o wspaniałym uśmiechu ?"

"Czarujący uśmiech i piękna figura prawdziwa grecka bogini ? super zdjęcia ?"

"Małgosiu Ty potrafisz zachwycać swoich fanów??"

Sonda
Lubisz Małgorzatę Tomaszewską w roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie"?
Nasi Partnerzy polecają